Rasmus Mägi jäi Teemantliiga etapil esikolmikust välja

2024-06-02 / sport.postimees.ee

Kergejõustiklane Rasmus Mägi tuli Teemantliiga võistlusel Stockholmis meeste 400 meetri tõkkejooksus ajaga 48,72 viiendaks.

sport.postimees.ee (4)
Hooaja tippmargi jooksnud ja kaks Eesti meistritiitlit võitnud Rasmus Mägi: ma tahtsin joosta alla... (5)
2024-06-30 / sport.postimees.ee

Rasmus Mägi pani end Eesti meistrivõistluste raames proovile nii tõketeta kui tõketega 400 m jooksus. Mägi võitis mõlemad jooksud ülisuure eduga ja jooksis 400 m tõkkejooksus välja hooaja tippmargi 48,09. 400 m jooksus jäi tulemuseks 45,51.

Johannes Erm: EMi kuld on reaalne (0)
2024-06-03 / sport.postimees.ee

Täna, esmaspäeval rääkis osa Eesti kergejõustiklastest, milliste ootustega lähevad nad vastu nädala lõpus Roomas algavale EMile.

INTERVJUU ⟩ Janek Õiglane on suurimast murest prii ning valmis EMi medalit kaitsma (4)

Kaks suve tagasi Münchenis kümnevõistluse EMi pronksi teeninud Janek Õiglane läheb tänavu Roomas toimuvale tiitlivõistlusele vastu sarnase sihiga.