Karjääri resultatiivseima mängu teinud Alavesi poolkaitsja röövis 90+9. minutil Gironalt punkte

2024-05-11 / Soccernet

Hispaania kõrgliigas teist kohta hoidev Girona kaotas punkte 90+9. minutil, kui vastasmeeskond Alaves lõi hilise 2:2 viigivärava.

Soccernet (5)
Ootamatu otsus: Levadia keskkaitsja lõpetas profikarjääri (0)
2021-06-14 / Soccernet

Tallinna FCI Levadia teatas  kodulehel , et Ukraina keskkaitsja Volodmõr Bajenko lõpetas profikarjääri ning jätkab kodumaal jalgpalli ametiisikuna.

Deivid Andreas lõi võiduvärava, mis säilitas lootuse püsima jääda (0)
2021-05-18 / Soccernet

Deivid Andreas lõi 2:1 võiduvärava, mis hoiab elus Lleida Esportiu U19 lootust jääda püsima Hispaania noorte kõrgeimale liigatasandile.

Nesterov võttis sihikule endise koduklubi Levadia (0)
2020-07-09 / Soccernet

Tallinna Legion lõpetas eile poolteist kuud kestnud totaalse võidu- ja väravapõua, kui alistas võõrsil 3:1 Tartu Tammeka. Meeskonna algkoosseisu kuulus esimest korda pärast 19. maid kogenud ääreründaja Kirill Nesterov.

Inter tunnistas huvi Gustavo ja Lamela vastu (0)