Levadia vastu 120 minutit mänginud Allast: sellist mängu tahab iga Eesti jalgpallifänn isiklikult näha

2024-05-09 / Soccernet

Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis Premium liiga liidrile Tallinna Levadiale alles lisaajal penaltist 0:1 kaotanud Viimsi JK kaitsja Markus Allast tunnistas pärast kohtumist, et teda valdavad superemotsioonid.

Soccernet (6)
Soome ehmatas esimesel minutil rekordiga, kuid langenud liidri nimel mänginud Hispaania võttis oma (0)
2022-07-08 / Soccernet

Naiste EM-finaalturniiri B-alagrupi avamängus suutis üheksa-aastase vahe järel finaalturniiril kaasa teinud Soome küll kiire avaväravaga Hispaaniat ehmatada, kuid kaotas lõpuks kindlalt 1:4.

Paidest lahkunud Levadia noormängija jätkab Viljandis (0)
2019-07-22 / Soccernet

Viljandi Tuleviku koosseisu registreeriti FC Levadia mängumees Vladislav Zanfirov, kes hooaja esimese poole veetis laenul Paide Linnameeskonnas.

Videod: kõik 12 neljanda vooru väravat (0)
2016-03-20 / Soccernet

Premium liiga neljas voor mängiti ära ja nüüd lasevad klubid mängiad erinevate koondiste juurde. Enne on veel korra aeg üle vaadata kõik eilsed ja üleeilsed väravad!

Tüdrukud alustasid valikturniiri katastroofiga (0)
2013-07-29 / Soccernet

Täna alustasid Tallinnas EM-valikturniiri Eesti U-17 koondise tüdrukud, kes oma avamängus Rumeenialt ülisuure 0:5 kaotuse vastu võtsid.