Räppo jätkas MK-hooaega kohaga kolmandas kümnes

2024-04-22 / ERR Sport

Austraalias Wollongongis peetud triatloni maailma karika sarja etapil teenis Henry Räppo 26. koha. Türgis Yenisehiris korraldatud paratriatloni MK-etapil sai Laura-Liis Juursalu naiste PTS5 klassis 7. koha.

ERR Sport (9)
Viimasel hetkel Hiinas MK-etapil starti läinud Räppo sai 28. koha (0)
2024-04-29 / ERR Sport

Hiinas Chengdus peetud triatloni maailma karika sarjal etapil sai Eesti parim meestriatleet Henry Räppo 28. koha. Seejuures otsustas ta startida vahetult enne võistluse algust.

Räppo hooaja algusega rahule ei jäänud: ajavahe ja ilm said minust võitu (16)
2024-03-25 / ERR Sport

Eesti parim meestriatleet Henry Räppo alustas nädalavahetusel Hong Kongis toimunud maailma karika sarja etapil oma hooaega 39. kohaga.

Juursalu jätkas paratriatloni MK-sarja kaheksanda kohaga (0)
2023-10-24 / ERR Sport

Hispaanias Malagas peetud paratriatloni maailma karika sarja etapil pälvis eestlanna Laura-Liis Juursalu naiste PTS5 klassis kaheksanda koha, teenides sellega punktilisa olümpiareitingu edetabelisse.

Räppo sai Aafrika karikasarja etapil Marokos viienda koha, Sikk 14. (0)
2023-07-10 / ERR Sport

Marokos Laraches peetud Aafrika karikasarja etapil teenis Eesti parim meestriatleet Henry Räppo viienda koha, enne võistlust rattapagasist ilma jäänud Johannes Sikk lõpetas 14. tulemusega.

ASICS World Triathloni tiimi pääsenud Henry Räppo sai MK-etapil 27. koha (0)
2022-07-25 / ERR Sport

Hispaanias Pontevedras peetud triatloni MK-etapil sai Eesti parim meestriatleet Henry Räppo 27. koha. Kaksikvõidu teenisid kodupubliku rõõmuks Sergio Baxter Cabrera ja Antonio Serrat Seoane.

Henry Räppo lõpetas Karlovy Vary maailmakarikaetapi 47. kohaga (0)
2021-09-14 / ERR Sport

Tšehhis Karlovy Varys toimus viiendat aastat järjest triatloni maailmakarikaetapp, mis seekord peeti standarddistantsil. Tehnilise ja raske rattaraja poolest tuntud etapil pälvis eestlane Henry Räppo 47. koha.

Parim meestriatleet Räppo: Tokyo OM-ist olen kaugel, aga samm edasi on tehtud (0)
2020-11-22 / ERR Sport

Kahel viimasel hooajal on Eesti parimaks meestriatleediks valitud praegu 22-aastane Henry Räppo. Võistluste vähesusest hoolimata loeb ta lõppenud hooaega enda jaoks kasulikuks, sest tunnetas isiklikku arengut.

Triatlonijuuniorid Räppo ja Vabaorg tegid Zagrebis hea võistluse (0)
2017-09-11 / ERR Sport

Eesti noortriatleedid Henry Räppo ja Kevin Vabaorg näitasid juunioride Euroopa karikaetapil Zagrebis häid tulemusi. Austraallase Callum McCusky võiduga lõppenud sprindidistantsil sai Räppo viienda ning Vabaorg 21. koha.