PUNKTITABEL ⟩ Neuville ja Evans liiguvad teistel eest, Tänak astus jõuliselt kolmandale kohale lähemale

2024-04-21 / Postimees

Horvaatia MM-rallil juhtus esimest korda, kus laupäevase vahefiniši võitja ei saanud ralli lõppedes võidušampust pritsida. Sellest ja uuest punktisüsteemist tingituna teeniti siit punkte vägagi omapäraselt.

Postimees (10)
PUNKTITABEL Sardiinias võidutsenud Tänak kerkis MM-sarjas teisele positsioonile (7)
2024-06-02 / Postimees

Sarnaselt Portugali ralliga teenis Ott Tänak Sardiinia MM-etapil enim punkte.

FOTO M-Spordi mehe ralli lõppes kaks katset liiga vara (5)
2024-05-12 / Postimees

Portugali rallil on jõutud eelviimase, 21. kiiruskatseni. See jäi viimaseks M-Spordi piloodile Grégoire Munsterile, sest ta sõitis teelt välja nõnda õnnetus kohas, kus polnud pealtvaatajaid, kes muidu võinuks masina rajale tagasi aidata.

PUNKTITABEL Tänak teenis Portugalist rohkem punkte kui võitja Ogier (0)

Kuigi Portugali ralli võitis Sébastien Ogier, siis suurima punktisaagi teenis sealt hoopis Ott Tänak.

PUNKTITABEL ⟩ Tänak tõusis MM-sarjas kolmandaks (4)
2024-05-11 / Postimees

Kuigi Ott Tänakul tuli laupäeva õhtuks ikkagi Sebastien Ogier' paremust tunnistada, teenis saarlane Portugali rallilt teise koha punktid, millega kerkis MM-sarjas kolmandaks.

PUNKTITABEL ⟩ Neuville suurendas edu, Tänak hiilis esikolmikule lähemale (20)
2024-04-20 / Postimees

Hyundai rallisõitja Ott Tänak hiilis Horvaatia MM-etapi laupäevase vahefiniši järel hooaja punktitabelis kolmandat kohta hoidvale Adrien Fourmaux'le kaks silma lähemale.

Tänak: ilmselgelt on mul suuremaid muresid kui punktitabel (8)
2024-04-03 / Postimees

Hyundai rallitiimiga taasliitunud Ott Tänaku hooaeg pole alanud kaugeltki oodatud viisil.

PUNKTITABEL ⟩ Tänak tõusis koha võrra, MM-sarja liidrina jätkab Neuville (0)
2024-03-31 / Postimees

Kuigi Keenia ralli läks Ott Tänakul suures plaanis aia taha, tõusis 2019. aasta autoralli maailmameistril Safari MM-etapiga hooaja kokkuvõttes ikkagi koha võrra, neljandaks.

PUNKTITABEL ⟩ Rootsi ralli kukutas Tänaku tahapoole (20)
2024-02-18 / Postimees

Autoralli MM-hooaja teise etapi järel langes eestlane Ott Tänak (Hyundai) viiendale kohale.

PUNKTITABEL Neuville kasvatas edumaad, Lappi kerkis Tänaku ette (2)
2024-02-17 / Postimees

Autoralli MM-sarjas on tänavu kasutusel uus punktisüsteem ning nii saame esimese pildi punktitabelist ette juba laupäevaste tulemuste järel.

PUNKTITABEL ⟩ Rovanperä ja MM-tiitel, kes neid suudaks lahutada? (18)
2023-09-10 / Postimees

Kalle Rovanperä teine järjestikune MM-tiitel näib aina enam reaalsuseks muutumas. Kreeka ralli võiduga suurendas soomlane edu konkurentide ees juba 33 punkti peale.

Delfi (4)
SUUR PUNKTITABEL | Eesti sai poolfinaalist mängleva kergusega läbi, kuid finaalis meeldisime tõeliselt vaid... (8)
2024-05-11 / Delfi

Mõned tunnid pärast Eurovisioni finaali lõppu avalikustati tänavuse võistluse täpsed punktisummad. Selgus, et Eesti sai teises poolfinaalis lausa kuuenda koha, kuid finaalis vaimustusid meist vaid Läti televaatajad.

PUNKTISEIS | Autoralli MM-sarja liidrina jätkab Neuville, Tänak tõusis neljandaks (8)
2024-03-31 / Delfi

Keenia etapi järel juhib autoralli MM-sarja Thierry Neuville (Hyundai), tiimikaaslase Ott Tänaku leiab pingereas neljandalt kohalt.

SUUR PUNKTITABEL | Kas suure eduga valem suudab panna paika Eesti Laulu võitja ja... (1)
2024-02-17 / Delfi

Juba täna hilisõhtul selgub, kes kroonitakse tänavuseks Eesti Laulu võitjaks. Sel puhul koostasime juba traditsiooniliseks saava punktitabeli, mille kokku panekul ei mänginud rolli mõne üksiku inimese arvamus, vaid paremusjärjestuse loomisel on küllaltki laiapõhjaline valem.

ENNUSTUSMÄNG | Ennusta kahevõistluse Oberstdorfi MK-etapi tulemusi ja võida piletid Otepää MK-etapile! (0)
2024-01-12 / Delfi

Kahevõistluse MK-sarja 2024. aasta esimene etapp peetakse järgmisel nädalal Oberstdorfis. Ennusta mõlema võistluspäeva esiviisikut ja võida kaks pääset 9.-11. veebruarini toimuvale Otepää MK-etapile ja muid magusaid auhindu!

lasteekraan.err.ee (1)
Jupiter | ERR (0)
2024-02-14 / lasteekraan.err.ee

ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.

kroonika.delfi.ee (1)
PUNKTITABEL: Tõde teada! Vaata, kuidas andis rahvas Eesti Laulu lugudele hääli! (0)
2016-03-09 / kroonika.delfi.ee

Laupäeva hilisõhtul selgus konkursi Eesti Laul 2016 võitja - konkursi pani kinni Jüri Pootsmann Stig Rästa ja Fred Kriegeri kirjutatud lauluga "Play". Vaata, kuidas jagunesid žürii ja televaatajate hääled nii poolfinaalides, finaalis kui ka superfinaalis.