U-18 võrkpallineiud lõpetasid EM-valiksarja võidukalt

2024-04-15 / ERR Sport

Pühapäeval sai läbi võrkpalli neidude U-18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistluste teise ringi valiksarja turniir, mille Eesti koondis lõpetas 3:0 (25:15, 25:23, 25:15) võiduga Inglismaa üle.

ERR Sport (30)
Noormeeste võrkpallikoondis avas EM-valiksarjas võiduarve (21)
2024-04-12 / ERR Sport

Eesti kuni 18-aastaste noormeeste võrkpallikoondis avas EM-valikturniiril Kosovos võiduarve, saades 3:0 (25:18, 25:18, 25:19) jagu võõrustajatest.

Valikturniiriks valmistuv noormeeste võrkpallikoondis testis vormi Lätis (0)
2024-03-22 / ERR Sport

Eelmisel suvel U-17 vanuseklassi Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile pääsenud Eesti noormeeste võrkpallikoondis käis vormi testimas Lätis. Aprillis mängitakse Kosovos Euroopa meistrivõistluste teise ringi turniiril, et taas finaalturniirile jõuda.

Valiksarja teise ringi pääsenud noorte võrkpallikoondis lõpetas kaotusega (0)
2023-11-27 / ERR Sport

Eesti U-18 neidude võrkpallikoondis lõpetas Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni meistrivõistlused Lätis 0:3 (12:25, 18:25, 16:25) kaotusega Ukrainale.

Gruusiaga viis geimi võidelnud U-18 võrkpallurid pidid kaotusega leppima (0)
2023-11-23 / ERR Sport

Eesti neidude U-18 võrkpallikoondis sai neljapäeval Lätis toimuvatel Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) meistrivõistlustel Gruusia eakaaslastelt 2:3 (25:27, 20:25, 25:17, 25:13, 8:15) kaotuse.

U-18 võrgukoondis alustas EEVZA meistrivõistlusi kindla võiduga Leedu üle | Võrkpall (2)
2023-11-20 / ERR Sport

Eesti neidude U-18 võrkpallikoondis alustas Lätis toimuvaid Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) meistrivõistlusi 3:1 (25:20, 20:25, 25:19, 25:14) võiduga Leedu üle.

U-17 võrkpallineiud lõpetasid EM-i võidukalt (0)
2023-07-19 / ERR Sport

Eesti neidude U-17 võrkpallikoondis lõpetas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri Serbias võidukalt, saades 3:1 (25:15, 29:27, 22:25, 25:20) jagu Gruusiast.

Eesti neidude võrkpallikoondis sai EM-il teise punkti (10)
2023-07-15 / ERR Sport

Eesti neidude U-17 võrkpallikoondis mängis Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril laupäeval Hollandiga ja sai turniiri teise 2:3 (25:22, 25:20, 15:25, 23:25, 11:15) kaotuse.

U-17 peatreener Tatrik EM-i algusest: häbeneda pole meil midagi (0)
2023-07-14 / ERR Sport

Eesti neidude U-17 võrkpallikoondis on Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril Serbias pidanud kolmel järjestikusel päeval kolm mängu, kui kohtutud on Horvaatia, Serbia ja Bulgaariaga.

U-17 võrkpallinaiskond sai EM-finaalturniiril kolmanda kaotuse (0)
2023-07-13 / ERR Sport

Eesti U-17 rahvusnaiskond mängis neljapäeval Serbias toimuval Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril alagrupi liidri Bulgaariaga. Mängus tunnistati 3:0 (25:13, 25:19, 25:17) vastaste paremust.

U-17 neidude võrkpallikoondis alustas EM-finaalturniiri kaotusega (0)
2023-07-12 / ERR Sport

Eesti neidude U-17 võrkpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri Serbias 0:3 (14:25, 13:25, 11:25) kaotusega Horvaatia eakaaslastele.

EM-finaalturniirile pääsenud U-17 võrkpallikoondised saabusid Eestisse (2)
2023-04-24 / ERR Sport

Lõppenud nädalavahetusel tagasid nii Eesti neidude kui noormeeste U-17 vanuseklassi võrkpallikoondised koha Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril.

Eesti neidude võrkpallikoondis jätkas võidukalt (3)
2022-12-09 / ERR Sport

Eesti tütarlaste U-17 koondis võttis Lätis Daugavpilsis toimuvatel Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) meistrivõistlustel teise järjestikuse võidu, kui neljandal võistluspäeval oldi paremad Ukrainast.

Eesti tütarlapsed alustasid EEVZA meistrivõistlusi kaotusega Lätile (0)
2022-12-06 / ERR Sport

Eesti tütarlaste U-17 võrkpallikoondis alustas Lätis Daugavpilsis Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) meistrivõistlusi, kui avapäeval tunnistati võõrustajate paremust.

Eesti neidude korvpallikoondis alistas EM-turniiril Põhja-Makedoonia (0)
2022-08-05 / ERR Sport

Eesti neidude U-18 korpvallikoondis alustas Bulgaarias peetaval B-divisjoni EM-turniiril neljapäeval vahegrupifaasi, kus mängitakse kohtadele 9.-18. Eestlannad tegid väga stabiilse esituse ning võitsid 66:57 (17:17, 17:7, 16:16, 16:17) Põhja-Makedooniat.

U-16 tüdrukud jäid kolmandaks ja U-18 neiud naasid ühe võiduga (0)
2022-07-04 / ERR Sport

Soomes, Kisakallio spordikompleksis viis päeva kestnud Põhjamaade korvpalli meistrivõistluste turniir lõppes kõige positiivsemalt Eesti tüdrukute U-16 koondisele, kes võitis viimasel päeval viimaste sekundite kolmesega Taanit ning jäi nelja võidu ja ühe kaotusega võiduprotsendilt jagama 1.- 3. kohta. Eesti neidude U-18 koondis lõpetas turniiri ühe võiduga.

Eesti U-19 neiud pidid Hollandilt vastu võtma kaotuse (0)
2022-07-02 / ERR Sport

Eesti neidude U-19 võrkpallikoondis alustas Hollandis Euroopa meistrivõistluste valiksarja kolmanda ringi turniiri 0:3 (16:25, 13:25, 18:25) kaotusega võõrustajatele.

Eesti U-19 võrkpallikoondis valmistub EM-valiksarja kolmandaks ringiks (0)
2022-06-21 / ERR Sport

Eesti U-19 vanuseklassi neidude võrkpallikoondis tagas aprilli alguses pääsu Euroopa meistrivõistluste valiksarja kolmandasse ringi, kui sai teise ringis jagu nii Kosovost kui Ungarist. Nüüd valmistutakse otsustavateks mängudeks.

U-18 noormehed kaotasid EM-valikturniiril Kreeka eakaaslastele (1)
2022-04-23 / ERR Sport

Eesti U-18 noormeeste võrkpallikoondis pidas reedel oma esimese mängu Lätis Siguldas toimuval Euroopa meistrivõistluste valikturniiril ja pidi Kreekalt vastu võtma 1:3 (22:25, 19:25, 25:20, 20:25) kaotuse.

U-17 võrkpallikoondis jäi EM-valikturniiri avamängus alla Rumeeniale (1)
2022-04-22 / ERR Sport

Eesti U-17 neidude võrkpallikoondis kaotas Euroopa meistrivõistluste valikturniiri avamängus Rumeeniale 0:3 (24:26, 17:25, 23:25).

Eesti U-17 neidude võrkpallikoondis alustab EM-valikturniiri Horvaatias (0)
2022-04-21 / ERR Sport

Reedel alustab Euroopa meistrivõistluste valikturniiri Eesti U-17 neidude koondis, kes hakkab edasipääsu nimel võistlema teise ringi turniiril Horvaatias Varaždinis.

Eesti U-19 neidude võrkpallikoondise treener rääkis senise edu tagamaadest (1)
2022-04-14 / ERR Sport

Eesti U-19 neidude võrkpalli rahvuskoondis tagas eelmisel nädalal pääsu Euroopa meistrivõistluste kolmandasse ringi, kui sai teise ringi valikturniiril jagu nii Kosovost kui Ungarist. Koondise peatreener Anatoli Kuprijanovitš rääkis volley.ee-le edukast, ent raskest turniirist.

Eesti Hoki alustab neidude U-18 jäähokikoondise komplekteerimist (0)
2022-04-13 / ERR Sport

Eesti Hoki alustab neidude U-18 jäähokikoondise komplekteerimist ja ettevalmistamist eesmärgiga osaleda hooajal 2023/2024 oma vanuseklassi MM-turniiril.

U-19 koondis lõpetas EM-valikturniiri kahe võiduga ja pääses järgmisse ringi (1)
2022-04-11 / ERR Sport

Eesti kuni 19-aastaste neidude võrkpallikoondis pidas pühapäeval viimase mängu Euroopa meistrivõistluste valikturniiril ning sai Ungari vastu 3:1 (25:22, 25:12, 13:25, 25:15) võidu.

U-20 koondis EM-valikturniiril edasi ei pääsenud (0)
2018-04-29 / ERR Sport

Urmas Tali juhendatav Eesti U-20 noormeeste koondis osales 26. - 29. aprillini Venemaal Anapas peetaval Euroopa meistrivõistluste teise ringi valikturniiril. Eesti kuulus B-alagruppi koos Venemaa, Iisraeli ja Ungariga ning sai alagrupis neljanda koha. Võiduarvet seekord avada ei suudetud, viimases kohtumises jäädi Venemaa eakaaslastele alla 1:3 (17:25, 25:20, 25:27, 14:25).

U-19 koondis lõpetas EM-valiksarja kaotusega Šveitsile (0)
2018-04-28 / ERR Sport

U-19 neidude võrkpallikoondis pidas Euroopa meistrivõistluste valiksarja teise ringi mänge Kreekas Volose linnas. Eesti lõpetas turniiri kaotusega Šveitsile ja edasi järgmisse ringi ei pääsenud. Šveitsi võidunumbrid olid 3:0 (25:15, 25:15, 25:22) ja nemad sai seega alagrupis Eesti ees kolmanda koha.

U-18 noormehed EM-valiksarjas Saksamaale vastu ei saanud (0)
2018-01-06 / ERR Sport

Eesti U-18 noormeeste võrkpallikoondis peab Euroopa meistrivõistluste valikmänge Saksamaal Grünhaides, kus avapäeval mindi vastamisi sakslastega.

Eesti U-17 neidude koondis alustas EM-valiksarja kaotusega Hollandile (0)
2018-01-05 / ERR Sport

Eesti neidude U-17 võrkpallikoondis alustas Serbias Rumas Euroopa meistrivõistluste valikmänge. Avakohtumises oli vastaseks väga tugev Hollandi koondis ja Eestil tuli vastu võtta 0:3 (6:25; 7:25; 11:25) kaotus.

Aasta algus toob U-18 ja U-17 võrkpallikoondistele tähtsad valikmängud (0)
2018-01-02 / ERR Sport

Eesti võrkpalli noortekoondised peavad uue aasta esimesel nädalal Euroopa meistrivõistluste valikmänge. Võistlustules on U-18 noormeeste koondis ja U-17 neidude koondis.

Eesti U-17 võrkpallikoondis lõpetas valiksarja suure võiduga (0)
2017-04-16 / ERR Sport

Eesti noormeeste U-17 (sündinud 2001 ja hiljem) võrkpallikoondis teenis Sofias toimunud EM-valikturniiri teise ringi viimases voorus kindla võidu, alistades 3:0 (25:12, 25:6, 25:11) Islandi eakaaslased. Kahe võiduga saime alagrupis võõrustajate järel ja Rumeenia ees teise koha.

Noormehed avasid EM-valiksarja võimsa võiduga | Võrkpall (0)
2017-01-13 / ERR Sport

Prantsusmaal Saint-Jean-d'Illac´is alanud noormeeste võrkpalli Euroopa meistrivõistluste valiksarja D-alagrupis said meie noormehed suurepärase stardi.