Valus! Hästi alustanud saalikoondis alistus Küprosele viimase minuti väravast

2024-04-09 / Soccernet

Eesti saalijalgpallikoondis jäi EM-valikturniiri eelvoorus napilt kaotajaks. 2:1 võidu teeninud Küpros lõi matši otsustanud tabamuse viimasel minutil.

Soccernet (9)
Tallinna Ararati mängija lõi Armeenia võidukas EM-valikmängus värava (video!) (0)
2024-04-10 / Soccernet

Tallinna Ararati mängija Veronika Asatrjan lõi naiste EM-valikturniiril värava ja andis lisaks resultatiivse söödu, aidates Armeenia koondisel võita Bulgaariat võõrsil 3:2.

Lepistu: eesmärkidest meil puudust ei tule, peame olema hetkes ja mõistma hetke tähtsust (0)
2022-10-21 / Soccernet

FCI Levadia kapten Brent Lepistu lausus enne pühapäevast liigamängu Paide Linnameeskonnaga, et tabelis võib Levadia hõbemedalikoht küll juba neli mängu enne hooaja lõppu kindel olla, aga sportlikku pinget aitab hoida teadmine, et korralike tulemustega on võimalik valada vundamenti uuele hooajale.

Narva kaotas veerandfinaalis oma koduväljakueelise (0)
2019-02-23 / Soccernet

Täna tehti algust Betsafe saaliliiga veerandfinaalidega, kus edu haarasid sisse Viimsi Smsraha ja Tartu Ravens Futsal.

Sappineni vastu tuntakse huvi Saksamaalt (0)
2017-02-06 / Soccernet

Tallinna FC Flora ründaja Rauno Sappinen (21) on silma jäänud Saksamaa tugevuselt teises liigas pallivale FC Kaiserslauternile.

Pärnu imest jäi puudu üks penalti (0)
2013-09-04 / Soccernet

Evald Tipneri karika 1/8-finaali avamäng Jõhvi Lokomotivi ja Pärnu Linnameeskonna vahel jäi napilt ootamatust lõpust ilma.

Flora tegi ajalugu ja pääses edasi (0)
2010-05-05 / Soccernet

Balti Liiga veerandfinaalides tegi Tallinna FC Flora ajalugu, pääsedes esimese Eesti klubina Balti Liiga poolfinaali, kui 1/4-finaali korduskohtumises alistati võõrsil valitsev Leedu meister FK Ekranas 2:1.