TÄISPIKKUSES | Vaata uuesti TalTech/Optibet - Tartu Ülikool Maks & Moorits kohtumist!

2024-03-20 / Delfi

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kohtusid kolmapäeval TalTech/Optibet ja Tartu Ülikool Maks & Moorits. Vaata mängu otseülekannet uuesti täispikkuses!

Delfi (20)
TIPPHETKED | Tartu pani suvepealinnas viimastel minutitel oma paremuse maksma (6)
2024-05-09 / Delfi

Korvpalli Paf meistriliiga poolfinaalseerias teises matšis alistas Tartu Ülikool Maks & Moorits 86:78 Pärnu Sadama, millega nad läksid kolme võiduni toimuvat seeriat juhtima 2:0. Kell 19.00 algav kohtumine on otsepildis nähtav Delfi kogupaketi tellijale.

DELFI VIDEO | Hendrik Eelmäe: eelmise mängu 40-punktiline võit istus meil peas (1)
2024-04-26 / Delfi

Tartu Ülikool Maks & Moorits alistas Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalseeria teises kohtumises Viimsi Korvpalliklubi 85:77.

NÄDALA MÄNGIJA | Kasper Suurorg aitas TalTechil noppida võõrsil magusa võidu (0)
2023-11-27 / Delfi

Delfi valib sel hooajal Paf Eesti-Läti korvpalliliiga nädala parimaid mängijaid, hooaja kümnendal nädalal tegi silmapaistvaima soorituse TalTech/Optibeti mängujuht Kasper Suurorg.

TÄISPIKKUSES | Vaata uuesti Tartu Ülikool Maks & Moorits - TalTech/Optibet kohtumist! (194)
2023-11-24 / Delfi

Paf Eesti-Läti Korvpalliliigas kohtusid reedel Tartu Ülikool Maks & Moorits ja TalTech/Optibet. Vaata mängu otseülekannet uuesti täispikkuses!

DELFI VIDEO | Gundars Vetra: kuue resultatiivse sööduga on raske võita (3)

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas teenis reedel võidu TalTech/Optibet, kes alistas võõral väljakul Tartu Ülikool Maks & Mooritsa tugeva teise poolaja abil 73:65.

TIPPHETKED | TalTech/Optibet võitis viimase sekundi viskest Riia VEF-i! (6)
2023-09-30 / Delfi

TalTech/Optibet alistas Paf Eesti-Läti korvpalliliigas koduväljakul esimest korda klubi ajaloos Riia VEFi 80:78. Mängu otseülekanne oli nähtav Delfi Kogupaketi tellijale.

Triller Lätis: Rapla rikkus Ogre uue halli avamispeo, võttes lisaajavõidu (0)
2023-09-29 / Delfi

Kui Tartu Ülikool Maks & Moorits sai Paf Eesti-Läti Korvpalliliigas reede õhtul koduplatsil valusa lisaajakaotuse Ventspilsilt, siis Avis Utilitas Rapla tasandas samal ajal Lätis arved - uue Ogre Arena avamisõhtul alistati kohalik BK Ogre samuti lisaajal 77:75.

DELFI VIDEO | Kalev/Cramo leegionär näitas kaugvisetel suurepärast täpsust (30)
2023-03-20 / Delfi

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas võõrustas TalTech/Optibet pühapäeval Kalev/Cramot ning pidi tunnistama kalevlaste paremust 102:84.

Jalgpalli MMi koosseisud: Elevandiluurannik (0)
2022-10-01 / Delfi

Elevandiluuranniku koosseis jalgpalli maailmameistrivõistlustel.

sport.delfi.ee (1)
TÄISPIKKUSES | Vaata uuesti TalTech/Optibeti ja Ogre põnevusmängu (0)
2023-01-11 / sport.delfi.ee

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas võõrustas TalTech/Optibet kolmapäeval kodusaalis lätlaste BK Ogret. Eesti klubi juhtis korraks juba 19 punktiga, kuid lõpuks said lätlased magusa võidu 80:79.