LOE JÄRELE: United pigistas Nõmme derbis Kaljult välja ajaloo esimese Premium liiga punkti (galerii!)

2024-03-17 / Soccernet

Premium liiga 3. mänguvooru lõpetasid Nõmme United ja Nõmme Kalju. Premium liiga ajaloo esimeses Nõmme derbis lepiti 0:0 viiki.

Soccernet (9)
Narva alustas Balti liigat võiduga, Cosmos kaotusega (0)
2019-10-23 / Soccernet

Saalijalgpalli Balti liiga avavoorus teenis Narva United 4:2 võidu TFK Rezekne (Läti) üle, FC Cosmos kaotas aga Agio FM-ile (Venemaa) 1:3.

VAATA JÄRELE: Ajakirjanikud lasid EJL-il kaks korda viigistada (lisatud pildigalerii) (0)
2018-12-30 / Soccernet

Spordiajakirjanike tiim FC Cosmos ja Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) võistkond tegid Aastalõputurniiril sõprusmängus 2:2 viigi. Kõik väravad löödi viimase üheksa minuti jooksul (kokku mängiti 2x15 minutit).

Kaarna: mulle antud võistkond tõusis just kõrgeimale tasemele (0)
2017-01-11 / Soccernet

13 aastat Eesti naiste koondise abitreenerina töötanud Katrin Kaarna (36) saab USA suures noorteklubis Global Premier Soccer hakata juhendama U-13 võistkonda, mis tõusis just kõrgeimale tasemele.

Rohtla tõi Levadiale leedukate üle võidu (0)
2015-02-11 / Soccernet

Marijampoles treeninglaagris viibiv FC Levadia esindusmeeskond kohtus täna sealses hallis Leedu kõrgliiga uustulnuka Kaunas FC Stumbrasega ning võitis tulemusega 1:0.

Müügil uue sisehalli avamängu piletid (2)
2013-11-05 / Soccernet

Piletilevis on müügil piiratud arv pääsmeid pühapäeval, 24. novembril peetavale Eesti Jalgpalli Liidu sisehalli avamängule, kus omavahel võtavad mõõtu 9-kordne Eesti meister Tallinna FC Flora ning 11-kordne Rootsi meister Stockholmi AIK.

Meerits ja Vitesse hävisid Ajaxile (video!) (0)
2011-08-27 / Soccernet

Hollandi kõrgliigaklubis Vitesse mängiv Marko Meerits pidi esimest korda tunnistama suurt kaotust, kui võõrsil alistuti tulemusega 1:4 kuulsale Amsterdami Ajaxile.

Levadia mängib sel hooajal Maarjamäel (2)
2010-03-05 / Soccernet

Eesti meisterklubi Tallinna Levadia peab oma tänavuse aasta kodumängud Maarjamäe jalgpallikompleksis, teatab klubi koduleht .