Katrina Lehis jõudis Dohas veerandfinaali

2024-01-31 / Lääne Elu

Kataris Dohas lõppeb täna epeevehklejate GP-etapp. Eesti esindajatest jõudis kõige kaugemale Katrina Lehis, kes kahe aasta eest saavutas samal turniiril esikoha. Toona alistas ta finaalmatšis Nelli Differti.

Postimees (2)
Maailma esinumber lülitas Lehise veerandfinaalis konkurentsist (5)
2024-01-31 / Postimees

Katari pealinnas Dohas toimuval epeevehklemise GP-etapil jõudis ainsa meie naisvehklejana veerandfinaali Katrina Lehis. Meie mehed jäid pidama avaringi.

Eesti vehklejaid võib oodata lahing, kus neli naist võitlevad ühe pileti nimel (3)

Dohas peetud epeevehklemise GP-turniiril jõudis Eesti parimana Katrina Lehis veerandfinaali, veel kolm naist langes konkurentsist ring varem. Võistkonnavõistlust sel korral ei toimunud, aga punktitabel ütleb, et kui eestlannad naiskonnana Pariisi OMile peale ei saa, asuvad neli eestlannat võitlusse ühe individuaalse pääsme nimel.

Delfi (3)
Doha GP: Maailma esinumber lõpetas Katrina Lehise teekonna veerandfinaalis (1)
2024-01-31 / Delfi

Dohas toimuval epeevehklemise GP-etapil on täna kavas nii naiste kui meeste individuaalsed põhivõistlused. Veerandfinaali jõudis Eestist ainsana Katrina Lehis, kuid poolfinaali ei jõudnud ka tema.

BLOGI | Lehis alistas eestlaste siseasjaks kujunenud finaalis Differti ja võitis Doha GP (0)
2022-01-30 / Delfi

Dohas toimuval epeevehklemise GP-etapi individuaalturniiril jõudis poolfinaali koguni kolm eestlannat. Finaalis alistas Katrina Lehis 15:11 Nelli Differti.

Erika Kirpu sai Doha MK-etapil kuuenda koha (0)
2015-12-06 / Delfi

Epeevehklemise Doha MK-etapi põhiturniirile ehk 64 sekka pääses viis Eesti naist, kuid avaringist murdsid edasi vaid Katrina Lehis ja Erika Kirpu. Eestlannadest tegi parima võistluse Kirpu, kes jõudis veerandfinaali ja sai 6. koha.

ERR Sport (2)
Lehis pidi tunnistama maailma esinumbri paremust | Vehklemine | ERR (11)
2024-01-31 / ERR Sport

Epeevehklemise GP-etapil Dohas Eesti naistest ainsana veerandfinaali jõudnud Katrina Lehis pidi seal tunnistama maailma esinumbri Man Wai Vivian Kongi paremust.

Doha GP-etapp kujunes Eesti siseasjaks, Lehis alistas finaalis Differti (0)
2022-01-30 / ERR Sport

Dohas toimuval epeevehklemise GP-etapil oli pühapäeval kavas naiste individuaalturniir, kus jõudis poolfinaali kolm eestlannat. Finaalis alistas Katrina Lehis 15:11 Nelli Differti.

online.le.ee (2)
Katrina Lehise jaoks on Tallinna Mõõk läbi - Lääne Elu (0)
2019-11-02 / online.le.ee

Ka Katrina Lehis langes Tallinna Mõõga põhiturniiri esimeses ringis välja. Ta pidas väga tulise heitluse tituleeritud ja ülikogenud rumeenlanna Ana Maria Popescuga, jäi taha 3:7, jõudis järele 9:9, kuid seisult 11:11 lasi 25 sekundit enne lõppu vastasel torke teha ega jõudnud enam järele – matš lõppes mõlemapoolse torkega seisuks 14:15.

Katrina Lehis tuli vehklemise MMil seitsmendaks - Lääne Elu (0)
2018-07-22 / online.le.ee

Vehklemise MMil Wuxis jõudis ainsa eestlannana veerandfinaali Katrina Lehis. Seal kaotas ta aga maailma hooaja edetabelijuhile Mara Navarriale 9:15. Kokkuvõttes sai Lehis seitsmenda koha, kirjutab Postimees. Veerandfinaalis kohtus Lehis maailma hooaja edetabelijuhi, itaallanna Mara Navarriaga ning seal oli kaotus paraku selge.