Soccernet (4)
Juunikuu parim treener sai tiitlikaitsjalt kümneväravalise kaotuse (0)
2022-07-16 / Soccernet

Valitsev Eesti meisternaiskond Tallinna Flora sai Meistriliiga 11. voorus suure võidu, kui koduväljakul alistati Pärnu Vaprus koguni 11:1.

Teise poolaja alguseks viis vahetust teinud Kalevi naiskond pööras kaotusseisu napiks võiduks (0)
2022-05-25 / Soccernet

Tallinna Kalev kaotas koduväljakul naiste Meistriliigas viimasel kohal paiknevale Põlva Lootosele avapoolaja, kuid võitis mängu 2:1.

Tabasalu ja Saku lõid esimesel poolajal kahe peale kokku viis väravat (lisatud pildigalerii) (0)
2022-05-07 / Soccernet

Naiste Meistriliiga viiendas voorus korjas lisaks Tallinna Florale,  kes alistas Soccernet.ee telemängus Tallinna Kalevi , võidupunktid ka nende lähim jälitaja Saku Sporting.

VAATA JÄRELE: Štšerbatšenia väravad aitasid Vaprusel võõrsil Sakut võita (0)
2020-10-17 / Soccernet

Pärnu Vaprus alistas naiste meistriliigas võõrsil Saku Sportingu 2:1, võitjate mõlemad väravad lõi Anastasija Štšerbatšenia.