Eesti koondis võitis kurtide kergejõustiku EM-il neli medalit

2023-08-25 / ERR Sport

Eesti koondis võitis Poolas, Szczecinis toimunud kurtide kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel neli medalit.

Postimees (2)
Eesti koondis võitis kurtide kergejõustiku EMil neli medalit (3)
2023-08-26 / Postimees

PM BUDAPESTIS ⟩ Närvivaluga kimpus Nurme oli sunnitud vana rivaali tõttu MMi eesmärki kõrgemale... (24)

Viimase Eesti kergejõustiklasena astub Budapestis võistlustulle maratoonar Tiidrek Nurme, kelle jaoks kõlab 42,195 km pikkuse distantsi stardipauk pühapäeva hommikul kell 7 (Eesti aeg kell 8).

sport.postimees.ee (2)
BLOGI JA GALERII Kergejõustiku MMi 8. päev: võimsa rekordi püstitanud Tilga jäi esimesena medalita,... (0)
2023-08-26 / sport.postimees.ee

Budapesti kergejõustiku MMil krooniti kümnevõistluse maailmameistriks Pierce LePage. Eelviimase alani medali eest heidelnud Karel Tilga parandas oma senist tippmarki peaaegu 200 punktiga ning lõpetas 8681 silma ja neljanda kohaga. Rekordit parandasid ka kuuendana lõpetanud Janek Õiglane (8524) ja teist aastat järjest üheksas olnud Johannes Erm (8484). Mõlemad täitsid ka Pariisi olümpianormi! Põhjaliku ülevaate leiab allolevast blogist.

Parim parasportlane on Martin Kuusk (0)
2006-12-19 / sport.postimees.ee

Eesti Paraolümpiakomitee valis lõppeva aasta parimaks sportlaseks ujuja Martin Kuuski, kes võitis kurtide ujumise Euroopa meistrivõistlustel neli medalit.