Tanel Visnap võitis kurtide EM-il kuldmedali

2023-08-22 / ERR Sport

Poolas Szczecinis alanud kurtide Euroopa meistrivõistlustel kergejõustikus võitis Tanel Visnap kõrgushüppes kuldmedali tulemusega 1.88.

Sport (3)
Tanel Visnap võitis EM-il kaugushüppes hõbemedali - Sport.tv3.ee (0)
2023-08-25 / Sport

Poolas, Szczecinis jätkuval kurtide kergejõustiku EM-il võitis Tanel Visnap kaugushüppes hõbemedali, kirjutab paralympic.ee.

Vägev! Tanel Visnap ja Rinat Raisp võitsid kurtide kergejõustiku EM-il pronksmedali - Sport.tv3.ee (0)
2023-08-23 / Sport

Poolas, Szczecinis jätkuval kurtide kergejõustiku EM-il sai Eesti koondis juurde kaks pronksmedalit, kirjutab paralympic.ee.

Tanel Visnap võitis kurtide EM-il kõrgushüppes kuldmedali - Sport.tv3.ee (0)
2023-08-22 / Sport

Poolas, Szczecinis alanud kurtide Euroopa meistrivõistlustel kergejõustikus võitis Tanel Visnap kõrgushüppes kuldmedali tulemusega 1.88, kirjutab Eesti paraolümpiakomitee.

ERR Sport (8)
Mägi tuli MM-i finaalis seitsmendaks, kuld Warholmile (3)
2023-08-23 / ERR Sport

Rasmus Mägi teenis kergejõustiku maailmameistrivõistlustel Budapestis meeste 400 meetri tõkkejooksus seitsmenda koha ajaga 48,33.

Miia Ott tuli Euroopa noorte olümpiafestivalil kullale (0)
2023-07-25 / ERR Sport

Miia Ott võitis Euroopa noorte olümpiafestivalil kuldmedali 100 meetri jooksus, mille finaalis sai tulemuseks 11,80.

Tanel Visnap jäi kurtide olümpial napilt 200 m jooksu finaalist välja (0)
2022-05-14 / ERR Sport

XXIV kurtide olümpiamängudel Caxias do Sulis jäi Tanel Visnap meeste 200 meetri jooksus esimesena finaalist välja.

Landar ja Visnap võitsid kurtide olümpiamängudel pronksmedali (7)
2022-05-11 / ERR Sport

Marja-Liisa Landar ja Tanel Visnap täiendasid Caxias do Sulis toimuvatel kurtide olümpiamängudel Eesti koondise medalikollektsiooni kahe pronksmedaliga, Landar võitis selle naiste 100 m tõkkejooksus ning Visnap meeste kõrgushüppes. Eestil on nüüd kokku kolm medalit, esmaspäeval võitis Visnap kaugushüppes kulla.

Tanel Visnap võitis kurtide olümpial kuldmedali | Kergejõustik | ERR (8)
2022-05-09 / ERR Sport

XXIV kurtide suveolümpiamängudel Caxias do Sulis võitis Tanel Visnap meeste kaugushüppes kuldmedali viimasel katsel püstitatud võimsa isikliku rekordiga 7.43.

Visnap tuli ka 200 meetris maailmameistriks ja teenis kaugushüppes pronksi (0)
2021-08-27 / ERR Sport

Tanel Visnap võitis Poolas Lublinis toimuvatel 4. kurtide kergejõustiku maailmameistrivõistlustel kuldmedali ka 200 meetri jooksus ning tuli kaugushüppes pronksile.

Tanel Visnap krooniti 100 m jooksus kurtide maailmameistriks (0)
2021-08-25 / ERR Sport

Tanel Visnap võitis Poolas Ljubninis toimuvatel 4. kurtide kergejõustiku maailmameistrivõistlustel 100 m jooksus kuldmedali. Finaalis läbis Tanel distantsi ajaga 10,54 (tuul +1,6 m/s), mis on ühtlasi uueks kurtide maailmameistrivõistluste ja eestlase isiklikuks rekordiks.