Lisell ja Robin Jäätma teenisid MK-etapil kuuenda koha

2023-08-19 / ERR Sport

Sel nädalal toimub Pariisis vibulaskmise MK-sarja neljas ja ühtlasi viimane etapp. Lisell ja Robin Jäätma saavutasid plokkvibu segavõistkondade võistlusel kuuenda koha.

ERR Sport (14)
Eesti vibulaskurid tulid GP-sarja avaetapil medalile (0)
2024-06-11 / ERR Sport

Eesti vibulaskurid Maris Tetsmann ja Robin Jäätma võitsid Horvaatias toimunud Euroopa GP-sarja avaetapil plokkvibu segatiimide võistlusel pronksmedali.

Eesti plokkvibu naiskond võitis EM-il medali (0)
2024-05-11 / ERR Sport

Eesti plokkvibu naiskond koosseisus Lisell Jäätma, Meeri-Marita Paas ja Maris Tetsmann saavutas Saksamaal Essenis toimuvatel vibulaskmise Euroopa meistrivõistlustel kolmanda koha.

Lisell ja Robin Jäätma tulid MK-etapil teiseks (0)
2024-04-28 / ERR Sport

Eesti plokkvibulaskurid Lisell ja Robin Jäätma teenisid Shanghais toimunud hooaja esimesel maailma karika etapil segavõistkondade võistluses teise koha.

Eesti vibulaskurid teenisid MK-etapil kõrgeid kohti (0)
2024-01-22 / ERR Sport

Prantsusmaal Nimes'is toimunud sisemaailmakarikasarja etapp oli Eesti plokikoondisele edukas, sest laskurid jõudsid esikümnesse nii kvalifikatsioonis kui lõpparvestuses. Maris Tetsmann lõpetas maineka turniiri neljanda kohaga.

Lisell Jäätma tuli MK-etapil kolmandaks | Vibulaskmine | ERR (5)
2023-11-19 / ERR Sport

Eesti plokkvibulaskur Lisell Jäätma pääses Luksemburgis Strassenis toimunud sise-MK-etapil nelja parema hulka, kus kaotas maailma reitingu esimesele Ella Gibsonile 144:149, aga alistas hiljem pronksimatšis Bayley Sargeant Budeni (Horvaatia) 149:147.

Kolm Eesti vibusportlast jõudsid mainekal võistlusel finaali (0)
2023-11-13 / ERR Sport

Nädalavahetusel Hollandis Eindhovenis toimunud siselaskmisvõistlusel Kings of Archery jõudsid kolm Eesti vibulaskurit kaheksa parima hulka. Robin Jäätma saavutas mainekal võistlusel viienda ja Lisell Jäätma seitsmenda koha, sportvibu võistlusklassis tuli Karoli Luige kuuendaks.

Lisell ja Robin Jäätma valiti Team Estoniasse (7)
2023-08-27 / ERR Sport

Eesti Olümpiakomitee tippspordikomisjon lisas vibulaskjad Lisell Jäätma ja Robin Jäätma mitteolümpiaala sportlastena Team Estonia liikmete hulka.

Lisell ja Robin Jäätma naasevad MK-etapilt medaliga (0)
2023-06-17 / ERR Sport

Eesti vibulaskjad Lisell ja Robin Jäätma võitsid Kolumbias Medellinis toimuval MK-etapil segavõistkondade võistlusel pronksmedali.

Lisell Jäätmale algas MK-etapp ehmatusega | Vibulaskmine | ERR (0)
2023-05-16 / ERR Sport

Eestlaste jaoks algas Hiinas toimuv vibulaskmise MK-etapp väikese ehmatusega – maailma edetabeli kuuenda naise Lisell Jäätma vibu stabilisaator läks katki.

Lisell Jäätma tuli Suurbritannias kolmandaks ja teenis tähtsa pääsme (0)
2023-04-08 / ERR Sport

Eesti vibulaskja Lisell Jäätma teenis Suurbritannias Lilleshallis toimunud Euroopa GP-sarja avaetapil naiste plokkvibu klassis kolmanda koha.

Robin Jäätma saavutas maailmamängudel üheksanda koha | Vibulaskmine | ERR (0)
2022-07-09 / ERR Sport

USA-s, Birminghamis toimuvad Maailmamängud, kus sel nädalavahetusel oli kavas vibulaskmine. Esimese eestlasena sai sinna koha Robin Jäätma, mille ta teenis välja eelmisel aastal täiskasvanute MM-il võidetud pronksmedaliga. Kokku oli plokkvibumehi tulejoonel 25, kes kõik on oma ala tegijad.

Eesti plokkvibu nais- ja segavõistkond on maailma edetabelis kõrgel kohal (0)
2022-05-23 / ERR Sport

Eesti plokkvibu naiskond ja segavõistkond on tõusnud maailmareitingu edetabelis kolmandale kohale.

Eesti noor vibulaskja näitas MK-etapil taset (0)
2021-05-25 / ERR Sport

Šveitsis Lausanne'is toimunud vibulaskmise II MK-etapil saavutas 19-aastane Meeri-Marita Paas plokkvibu naiste konkurentsis 38 laskja hulgast kõrge kuuenda koha.

Eesti plokkvibu naiskond tuli MM-il kuuendaks (0)
2019-06-13 / ERR Sport

Sel nädalal toimuvad 's-Hertogenboschis, Hollandis maailmameistrivõistlused vibuspordis. Eesti plokkvibu naiskond koosseisus Meeri-Marita Paas, Lisell Jäätma, Emily Hõim saavutas 22 naiskonna hulgas kõrge kuuenda koha.