Eesti võrkpallikoondis alistas kontrollkohtumises Ukraina | Võrkpalli Eesti koondis | ERR

2023-08-18 / ERR Sport

Eesti meeste võrkpallikoondis alistas reedel Kalevi spordihallis esimeses kontrollkohtumises Ukraina koondise 3:2 (18:25, 25:23, 18:25, 25:15, 15:13).

ERR Sport (3)
Rikberg EM-i eel: usun, et suudame seal näidata oma parimat (5)
2023-08-27 / ERR Sport

Eesti meeste võrkpallikoondise peatreener Alar Rikberg meeskonnale EM-finaalturniiriks pingeid peale ei pane, aga on ettevalmistusega rahul.

Meeste võrkpallikoondis sai Ukrainast jagu ka teises mängus (3)
2023-08-19 / ERR Sport

Eesti meeste võrkpallikoondis alistas Ukraina ka teises Kalevi spordihallis toimunud kontrollkohtumises, laupäeval jäi skooriks 3:1 (25:22, 25:20, 21:25, 25:19).

Rahvusnaiskond lõpetas koondisesuve võiduga Ukraina üle | Võrkpalli Eesti koondis | ERR (0)
2022-08-13 / ERR Sport

Laupäeval pidas selle suve viimase kontrollmängu Eesti naiste võrkpallikoondis, kes alistas kontrollkohtumises 3:2 (25:20, 25:19, 21:25, 16:25, 15:12) Ukraina.

sport.postimees.ee (1)
Eesti meeste võrkpallikoondis alistas kindlalt Soome (0)
2019-08-30 / sport.postimees.ee

Eesti meeste võrkpallikoondis kohtub täna Vantaas ametlikus kontrollkohtumises Soome koondisega. Avageim kuulus võõrustajatele 25:18, kuid Eesti suutis kohe teise geimi 26:24 võiduga kohtumise viigistada. Kolmas geim kuulus kindlalt Eestile numbritega 25:14. Neljandas geimis suutis Eesti mängu võidusadamasse tüürida, võites selle 25:15.