VIDEO | Šveits lõi neli, Slovakkia kaks väravat | Jäähoki MM | ERR

2023-05-18 / ERR Sport

Šveitsi jäähokikoondis alistas MM-turniiri neljandas voorus Slovakkia 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) ja jätkab B-alagrupis täiseduga.

ERR Sport (28)
Holland ja Prantsusmaa leppisid turniiri esimese väravateta viigiga (56)
2024-06-21 / ERR Sport

Saksamaal toimuva jalgpalli EM-i reedese mängupäeva viimases vastasseisus said soosikud Holland ja Prantsusmaa omajagu võimalusi, kuid D-alagrupis võidukalt alustanud meeskondade kohtumine lõppes turniiri esimese 0:0 viigiga.

Slovakkia šokeeris Belgiat, Rumeenia lõi Ukrainale kolm vastuseta väravat (96)
2024-06-17 / ERR Sport

Rumeenia ja Slovakkia jalgpallikoondised teenisid jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel üllatusvõidu, kui rumeenlased lõid Ukraina vastu kolm vastuseta väravat ja varajase värava löönud slovakid said jagu tugevast Belgiast.

Prantsusmaa sai rabeda võitlusega Austriast jagu (44)

Jalgpalli EM-finaalturniiri neljanda mängupäeva viimases kohtumises teenis võidu üks suurimatest soosikutest, kui Prantsusmaa vajas Austria vastu võiduks vaid üht väravat. Kylian Mbappe sai kohtumise viimastel minutitel vigastada.

Võimas Rootsi viskas Slovakkiale kuus väravat ja lõpetas grupi täiseduga (0)
2024-05-21 / ERR Sport

11-kordne jäähoki maailmameister Rootsi lõpetas tänavuse MM-i alagrupifaasi täiseduga, kui alistas viimases voorus Slovakkia 6:1 (1:0, 3:0, 2:1).

Eesti U-21 koondis lagunes Bulgaaria vastu teisel poolajal (5)
2023-11-21 / ERR Sport

Eesti kuni 21-aastaste noormeeste jalgpallikoondis sai EM-valiksarjas viienda kaotuse, kui võõrsil jäädi 0:6 alla Bulgaariale.

Soome jalgpallitäht lõi USA-s neli väravat, Messi klubi langes välja (1)
2023-10-08 / ERR Sport

Soome jalgpallikoondislane Teemu Pukki lõi oma kodumeeskonna Minnesota Unitedi eest laupäevases võidumängus Los Angeles Galaxy üle neli väravat.

Austria alistanud Saksamaa sai teise võidu järjest | Jäähoki MM (0)
2023-05-19 / ERR Sport

Tamperes ja Riias jätkuval jäähoki MM-il sai Saksamaa vajaliku 4:2 võidu Austria üle.

Norra vajas Sloveenia vastu vaid üht väravat, Taani alistas Austria (0)
2023-05-16 / ERR Sport

Riias ja Tamperes toimuval jäähoki MM-il alistas Norra esimese kolmandiku väravast Sloveenia ning Taani sai Austriast 6:2 (1:0, 1:1, 4:1) jagu.

VIDEO | Kanada ja Slovakkia selgitasid võitja karistusvisetes | Jäähoki MM | ERR (0)
2023-05-15 / ERR Sport

Jäähoki MM-il oli kaks esimest mängu võitnud Kanada raskustes Slovakkiaga, võites lõpuks mängu karistusvisete järel 2:1.

Tšehhi tegi esimesel kolmandikul Slovakkiaga sotid selgeks | Jäähoki MM | ERR (5)
2023-05-12 / ERR Sport

Soomes ja Lätis toimuvatel jäähoki maailmameistrivõistlustel alistas eelmise MM-i pronks Tšehhi 3:2 (3:2, 0:0, 0:0) Slovakkia.

Kaks väravasöötu andnud Ronaldo aitas Al-Nassri võidule (0)
2023-02-18 / ERR Sport

Saudi Araabia kõrgliigas Al-Nassri meeskonnas mängiv jalgpallistaar Cristiano Ronaldo andis reedeses kohtumises kaks väravasöötu ja aitas oma koduklubi võidule.

Slovakkia oli kindlalt parem ja Taani kaheksa hulka ei jõua (0)
2022-05-24 / ERR Sport

Jäähoki maailmameistrivõistlustel Soomes alistas Slovakkia koondis A-grupi viimase vooru kohtumises Taani 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) ja tagas koha veerandfinaalis.

Raske võidu teeninud Inglismaa pääses teist korda suurturniiri finaali (0)
2021-07-07 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa kolmapäevases poolfinaalis Taani lisaaja järel 2:1 ja pääses finaali, kus minnakse vastamisi Itaaliaga.

Itaalia sammus penaltiseeria toel finaali (0)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaali jõudis esimesena Itaalia, kes alistas 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaja järel penaltiseerias Hispaania 4:2.

EM-il enim kilomeetreid läbinud jalgpallur on 18-aastane hispaanlane (0)
2021-07-05 / ERR Sport

Hispaanlane Pedro Gonzalez Lopez, tuntud kui Pedri on enne jalgpalli EM-i poolfinaale viie mängu jooksul läbinud kokku muljetavaldavad 61,5 kilomeetrit.

Hispaania alistas vapralt võidelnud Šveitsi penaltiseeria järel | Jalgpalli EM | ERR (0)
2021-07-02 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril pääses esimese koondisena poolfinaali Hispaania, kes alistas 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaja järel penaltitega Šveitsi.

Kümnemehelise Hollandi alistanud Tšehhi sammus veerandfinaali (0)
2021-06-27 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Tšehhi Budapestis peetud kaheksandikfinaalkohtumises Hollandi 2:0, lunastades sellega pääsme veerandfinaali.

Prantsusmaa ja Portugali viik viis mõlemad edasi | Jalgpalli EM | ERR (0)
2021-06-23 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri F-grupi kohtumises viigistasid tiitlikaitsja Portugal ja valitsev maailmameister Prantsusmaa 2:2.

Rootsi alistas Slovakkia ja astus suure sammu edasipääsu suunas (0)
2021-06-18 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril alistas Rootsi koondis reedel E-alagrupi raames Emil Forsbergi penaltist Slovakkia 1:0.

Slovakkia üllatas kümne mehega lõpetanud Poolat (6)
2021-06-14 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril võitis Slovakkia esmaspäeval E-alagrupi avamängus Poolat 2:1.

Holland võitis väravaterohke teise poolajaga Ukrainat | Jalgpalli EM | ERR (10)
2021-06-13 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri C-alagrupi esimese vooru teises kohtumises oli üle mitme korra taas suurturniiril osalev Holland üle Ukrainast 3:2.

Slovakkia (0)
2021-06-07 / ERR Sport

Alagrupimängud:14. juuni kl 19.00 Poola – Slovakkia, ERR-i ülekanne algab kell 18.3018. juuni kl 16.00 Rootsi – Slovakkia, ERR-i ülekanne algab kell 15.5023. juuni kl 19.00 Slovakkia – Hispaania, ERR-i ülekanne algab kell 18.30

Kanada teenis lisaajal poolfinaalipääsme (0)
2021-06-03 / ERR Sport

Jäähoki MM-il Riias pääses poolfinaali Kanada jäähokikoondis, kes alistas veerandfinaali kohtumises Venemaa lisaajal 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0).

Eesti jäähokikoondis võitis MM-turniiril Hollandit (0)
2019-04-29 / ERR Sport

Jäähoki MM-i esimese divisjoni B-grupi turniiril Tallinnas alistas Eesti jäähokikoondis Hollandi tulemusega 4:1.

Vastuolulisel Krestovski staadionil algab täna maailmajagude karikaturniir (0)
2017-06-16 / ERR Sport

Täna õhtul kell 18 panevad Peterburi Krestovski staadionil maailmajagude karikaturniiri avamängus palli mängu võõrustajariik Venemaa ning Okeaania meister Uus-Meremaa. ETV2 otseülekanne järgmise suve MM-i soojendusturniirilt algab kell 17.50.

Kuidas selgitatakse jalgpalli EM-i alagruppides neli viimast edasipääsejat? (0)
2016-06-19 / ERR Sport

Täna algavad jalgpalli EM-finaalturniiri alagrupifaasi kolmanda ringi mängud ehk hakatakse paika panema alagruppide A-F lõplikke tabeliseise.

Jäähoki MM-il võitsid Soome ja Venemaa (0)
2012-05-14 / ERR Sport

Jäähoki maailmameistrivõistluste esmaspäeva hilisõhtustes mängudes teenisid kolm punkti korraldaja Soome ja täiseduga jätkav Venemaa.

Norra alistas Prantsusmaa ja pääses veerandfinaali (0)
2011-05-09 / ERR Sport

Jäähoki MM-il Slovakkias kindlustas Norra koondis koha veerandfinaalis, kui vahegrupi viimases kohtumises alistati tulemusega 5:2 Prantsusmaa.

sport.postimees.ee (8)
HOKI MM ⟩ Selgusid veerandfinaalpaarid, Soome võis kaotada kapteni (0)
2024-05-22 / sport.postimees.ee

Tšehhis toimuval jäähoki MMil said eile selgeks kõik veerandfinaalpaarid. Viimases alagrupimängus kaotas Soome 1:3 Šveitsile, kuid võis järelejäänud MMiks jääda ilma kapten Mikael Granlundist. Tugev Rootsi põrmustas Slovakkia 6:1.

HOKI MM ⟩ Läti hokikoondis – aastaga pilvepiirilt tagasi kahe jalaga maa peale (0)

Aastad pole vennad ja seda tõestas kõige ehedamalt Läti jäähokikoondis. Möödunud aastal ajaloolise MM-medaliga pilvepiirile kerkinud lätlased kukkusid tänavu kolinal maa peale tagasi.

HOKI MM ⟩ Läti hoiab end napi võiduga vee peal (0)
2024-05-20 / sport.postimees.ee

Läti hokikoondis võitis pühapäeval Ostravas toimunud MMi alagrupimängu närvilises heitluses Slovakkiat alles pärast karistusviskeid 3:2. Nii hoiab mullune pronksikoondis elus võimalust alagrupist edasi pääseda.

HOKI MM ⟩ Brittide kurbus jätkus, Saksamaa astus suure sammu veerandfinaali suunas (0)
2024-05-17 / sport.postimees.ee

Tšehhis toimuval jäähoki MMil tundsid tänastes esimestes kohtumistes võidurõõmu Saksamaa ja Taani.

Jäähoki MMil toimus tõsine õnnetus (0)
2024-05-15 / sport.postimees.ee

Endine Tšehhi koondise hokimees Milan Antoš sattus pühapäeval liiklusõnnetusse ning taastub sellest praegu haiglas.

Jäähoki MM avati korraliku väravasajuga (0)
2024-05-10 / sport.postimees.ee

Täna sai Tšehhis avapaugu tänavune jäähoki MM ning esimestes mängudes tundsid võidurõõmu Saksamaa ja Šveits.

JÄÄHOKI MM USA jätkas vastaste loputamist, võidurõõmu maitsesid ka Rootsi ja Kanada (0)
2023-05-14 / sport.postimees.ee

Jäähoki maailmameistrivõistlustel toimus pühapäeval kuus mängu, kus võidurõõmu said maitsta favoriidid. Avamängus Soome alistanud USA purustas 7:1 Ungari, kolmel viimasel MMil medalita jäänud Rootsi tegi sotid selgeks Austriaga ja Kanada loputas Sloveeniat.

Eesti curlingunaiskond astus sammu play-off’i poole (0)
2018-11-21 / sport.postimees.ee

Tondiraba jäähallis peetavate curlingu Euroopa meistrivõistluste viies päev algas Eesti naiskonnale äärmiselt olulise võiduga Poola üle.

Delfi (4)
Läti hokikoondis jäi veerandfinaalist välja, Kanada võitis alagrupi (6)
2024-05-21 / Delfi

Läti jäähokikoondis kaotas Tšehhimaal jätkuvatel maailmameistrivõistlustel viimases alagrupimängus USA-le 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) ega suutnud veerandfinaali pääseda.

VIDEO | Šokk! Soome sai hoki MM-il viimase sekundi väravast ajaloolise kaotuse (0)
2024-05-16 / Delfi

Soome jäähokikoondis tunnistas Tšehhis toimuval jäähoki MM-il Austria 3:2 paremust.

Skandaal Venemaa jalgpallis: Dzjuba lükkas koondisekutse tagasi. Kas põhjuseks kunagine tüli Karpiniga? (0)
2021-09-22 / Delfi

Venemaa jalgpallikoondisel seisavad oktoobris ees tähtsad kohtumised, kui MM-valiksarjas mängitakse koduväljakul Slovakkiaga ning võõrsil Sloveeniaga. Nendes matšides ei aita koondist aga ründetuus Artjom Dzjuba.

2017-05-16 / Delfi

Šveitsi jäähokimeeskond alistas MMi alagrupiturniiri viimases voorus Tšehhi 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) ja lõpetas B-grupi üllatuslikult teisena. A-alagrupis tuli USA Venemaa vastu kolmel korral kaotusseisust välja ja võitis 5:3 (0:1, 3:2, 2:0), saavutades ühtlasi grupivõidu.

sport.delfi.ee (4)
Läti hokikoondis võitis Slovakkiat ja säilitas edasipääsulootuse (0)
2024-05-19 / sport.delfi.ee

Läti jäähokimeeskond võitis Tšehhis jätkuvatel maailmameistrivõistlustel Slovakkiat karistusvisete järel 3:2 ja säilitas lootuse jõuda veerandfinaali.

VIDEO | Soome kaotas koduväljakul 12 508 pealtvaataja ees Rootsi vastu MM-finaali (0)
2021-12-11 / sport.delfi.ee

Helsingis lõppesid 13. meeste saalihoki maailmameistrivõistlused. 12 508 pealtvaataja ees mängitud finaalis alistas Rootsi kodupubliku suureks meelehärmiks Soome 6:4 (0:2, 3:0, 3:2).

Ronaldo vedas lõpuminutitel Portugali võidule ja tõusis rekordimeheks, Läti avas MM-sarjas võiduarve (0)
2021-09-01 / sport.delfi.ee

Cristiano Ronaldo lõi viimastel minutitel kaks väravat ja aitas Portugali jalgpallikoondisel alistada MM-valiksarjas Iirimaa 2:1.

Korvpallikoondise vastane selgunud: Valgevene purustas Slovakkia 41 punktiga! (0)
2013-08-16 / sport.delfi.ee

Eesti korvpallikoondise vastane EM-kvalifikatsiooniturniiri poolfinaalis on Valgevene, kes otsustavas alagrupikohtumises alistas Slovakkia ülikindlalt 114:73.

Postimees (4)
VIDEO ⟩ Uskumatu! 0,2 sekundit enne lõppu visatud värav jättis Soome hoki MMil võiduta (5)
2024-05-16 / Postimees

Austria jäähokikoondis polnud enne tänast Soomet kunagi võitnud. Äsja sai see seeria lõpu, kui meie põhjanaabrid kaotasid MMil 2:3.

HOKI MM ⟩ Saksamaa rappis Lätit nagu rannamees rotti (0)
2024-05-15 / Postimees

Tšehhis jätkuval jäähoki MMil sai suure võidu Saksamaa, kes alistas 8:1 Läti.

Soome küttis hoki MMil brittidele Soome sauna (0)
2024-05-12 / Postimees

Tšehhis peetavat jäähoki MMi kaotusega võõrustajatele alustanud Soome sai täna kirja esimese võidu, kui Suurbritannia alistati tervelt 8:0.

JÄÄHOKI MM ⟩ Soome kaotas karistusvisetega Rootsile, Läti avas võiduarve (0)
2023-05-15 / Postimees

Jäähoki MMil toimus täna neli kohtumist ning võistlustules olid kõik suurfavoriidid. Soome kaotas kodujääl karistusvisetega Rootsile, Läti avas võiduarve alistades Tšehhi ning USA ja Kanada jätkasid samuti võidulainel.

Soccernet (2)
2024-01-01 / Soccernet

Eesti koondise ründaja Henri Anieri koduklubi Lee Man Warriors mängis HKPL karikasarja finaalis 2:0 eduseisu maha ja kaotas 2:2 lõppenud mängu järel penaltiseerias Kitcheele.

Portugal ja Ronaldo klohmisid Bosniat, Holland ja Slovakkia said üliolulised võidud (0)
2023-10-16 / Soccernet

Esmaspäeva õhtused valikmängud lõppesid teatud mõttes ühtemoodi: kõigis viies lõpuvile kuulnud matšis lõi väravaid ainult üks meeskond. Vägagi kindlad lisapunktid said kirja Portugal, Iirimaa ja Island; pisut rohkem pidid rapsima Holland ja Slovakkia, kes alistasid napilt Kreeka ja Luksemburgi.

Õhtuleht (1)
Jäähoki MM-võistlustel võitsid soosikud läbi häda (0)
2023-06-30 / Õhtuleht

Austrias alanud jäähoki MM-võistluste avavoor ei toonud üllatusi, ent kõik medalisoosikud sattusid raskustesse, Venemaa ja Slovakkia viskasid võiduvärava alles kolm minutit enne lõppu.