Lajal jõudis esimest korda ITF-i turniiri finaali

2022-05-14 / ERR Sport

Eesti meeste tennise esireket Mark Lajal (ATP 872.) alistas Heraklionis toimuval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril ameeriklase Colin Markesi 6:2, 7:6 (7:3) ja pääses esimest korda täiskasvanute seas finaali.

ERR Sport (35)
Seeman langes USA-s veerandfinaalis konkurentsist | Tennis | ERR (49)
2024-06-21 / ERR Sport

Johannes Seeman ja tema paariline Wally Thayne, kes eelmisel nädalal San Diegos jõudsid finaali, langesid seekord Rancho Santa Fe ITF-i M15 turniiri veerandfinaalis välja.

Seeman pidi finaalis vastu võtma kaotuse (32)
2024-06-16 / ERR Sport

Eesti tennisist Johannes Seeman pidi San Diegos toimunud M15 taseme ITF-i turniiril meespaarismängu finaalis vastu võtma kaotuse.

Seeman jõudis kuuendat korda ITF-i paarismängu turniiri finaali (20)
2024-06-15 / ERR Sport

Eesti tennisist Johannes Seeman pääses ööl vastu laupäeva oma karjääris kuuendat korda ITF-i turniiril finaali, kui tagas San Diego M15 kategooria turniiril Wally Thayne'iga edasipääsu.

Ojakäär jõudis põhitabelisse, kuid pidi edasisest konkurentsist loobuma (9)
2024-04-04 / ERR Sport

Eesti tennisist Oliver Ojakäär (ATP 881.) jõudis Tuneesias Monastiris peetaval M15 taseme ITF-i turniiril põhitabelisse, kuid pidi vigastuse tõttu turniiri pooleli jätma.

Varul pääses Sharm el Sheikis finaali, mida ei suutnud võita (8)
2024-03-09 / ERR Sport

Eesti tennisist Liisa Varul ja tema poolatarist partner Daria Kuczer kaotasid Sharm el Sheikhis toimunud W15 kategooria tenniseturniiri paarismängu finaali.

Ojakäär oli võidukas, Troost kaotas esimesele asetusele (9)
2024-02-27 / ERR Sport

Eesti tennisist Oliver Ojakäär alistas Prantsusmaal Lannionis toimuval M15 taseme ITF-i turniiri avaringis britt Alexis Canteri (ATP 1663.) 6:4, 6:2.

Ojakäär võitles finaalis, kuid pidi vastase paremust tunnistama (9)
2024-02-11 / ERR Sport

Eesti tennisist Oliver Ojakäär (ATP 1145.) pidi Sharm El Sheikhis toimunud ITF-i turniiri finaalis tunnistama vastase Marek Gengeli (ATP 782.) 6:3, 6:3 paremust.

Ojakäär kaotas Egiptuses poolfinaalis (9)
2024-02-03 / ERR Sport

Eesti tennisist Oliver Ojakäär ja Pablo Trochu (Prantsusmaa) kaotasid Sharm el Sheikhis toimuval ITF-i M15 turniiril paarismängu poolfinaali.

Varul kaotas Kreekas tasavägise finaali | Tennis | ERR (0)
2023-12-02 / ERR Sport

Eesti tennisist Liisa Varul ja leedulanna Patricia Paukstyte kaotasid Heraklionis toimuva W15 kategooria ITF-i turniiri finaalis.

Varul teenis ITF-i turniiril kaks võitu (6)
2023-11-30 / ERR Sport

Eesti tennisist Liisa Varul (WTA -) oli Heraklionis toimuval W15 kategooria ITF-i turniiri neljapäeval võidukas nii üksik- kui ka paarismängus.

Malõginal ei õnnestunud karjääri esimest W25 tiitlit teenida (0)
2023-11-05 / ERR Sport

Eesti naiste tennise teine reket Elena Malõgina (WTA 333.) kaotas Sunderlandis toimunud W25 taseme ITF-i turniiri finaalis šveitslannale Valentina Ryserile (WTA 370.) 4:6, 5:7.

Ojakäär jõudis Kreekas veerandfinaali | Tennis | ERR (5)
2023-10-19 / ERR Sport

Oliver Ojakäär (ATP 1551.) alistas Heraklionis toimuval M15 tasemega ITF-i turniiri kuuenda paigutusega poolaka Szymon Kielani (ATP 780.) 7:6 (7:2), 7:6 (7:4) ja kindlustas koha kaheksa seas.

Ojakäär ja Raisma alustasid Kreekas hästi (3)
2023-10-18 / ERR Sport

Eesti tennisistid Oliver Ojakäär (ATP 1551.) ja Kenneth Raisma (ATP 1692.) pääsesid Kreekas Heraklionis toimuval M15 kategooria ITF-i turniiril avaringist edasi.

Seeman ja Troost said Soomes napi kaotuse (0)
2023-08-05 / ERR Sport

Johannes Seeman ja Siim Troost langesid Soomes Hyvinkääl peetaval ITF-i tenniseturniiril tasavägise lahingu järel veerandfinaalis konkurentsist.

Klettenberg alistas Seemani, naiste turniiril favoriidid ei vääratanud (0)
2023-07-10 / ERR Sport

Eesti tennisemeistrivõistlustel selgusid esmaspäeval üksikmängude veerandfinalistid. Kui naiste turniiril suuri üllatusi ei olnud, siis meeste turniiril sai Christopher Robin Klettenberg suure võidu.

Seeman ja Troost võtsid Monastiris tugevalt paarilt revanši | Tennis (0)
2023-06-27 / ERR Sport

Johannes Seeman ja Siim Troost alustasid Tuneesias Monastiris peetavat 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri paarismänguturniiri magusa võiduga.

Mark Lajal teenis karjääri suurima turniirivõidu | Tennis | ERR (0)
2023-06-04 / ERR Sport

20-aastane Eesti esireket Mark Lajal (ATP 311.) teenis karjääri suurima turniirivõidu, triumfeerides USA-s Little Rockis peetud ATP Challenger 75 kategooria turniiril.

Ojakäär langes üksikmängus konkurentsist, aga paarismängus jõudis veerandfinaali (0)
2023-01-25 / ERR Sport

17-aastane Oliver Ojakäär langes Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistluste noorteturniiril noormeeste üksikmängus kaheksandikfinaalis konkurentsist välja.

19-aastane Lajal tõusis edetabelis 60 kohta ja on 400 parima piirimail (0)
2022-12-12 / ERR Sport

19-aastane Eesti esireket Mark Lajal tõusis meeste tennise maailma edetabelis 60 kohta ja paikneb nüüd 405. real.

Kristjan Tamm jõudis ITF-i turniiri finaali (0)
2022-11-05 / ERR Sport

Eesti tennisist Kristjan Tamm (ATP 887.) pääses Kuveidis Al Zahras toimuval ITF-i M15 taseme turniiril finaali.

Liisa Varul jõudis esimest korda ITF-i turniiril paarismängu poolfinaali (0)
2022-10-14 / ERR Sport

Liisa Varul, kes mängis kokku kuuendat, aga paarismängus alles kolmandat ITF-i profiturniiri, jõudis Sharm El Sheikhis koos leedulanna Patricija Paukštytega poolfinaali.

19-aastane Mark Lajal sai seitsmenda järjestikuse võidu (0)
2022-05-19 / ERR Sport

Eesti esinumber Mark Lajal (ATP 873.) pikendas Heraklionis enda võiduseeria seitsmemänguliseks.

Lajal alistas ITF-i turniiril neljandana asetatud mängija (0)
2022-05-12 / ERR Sport

Mark Lajal jätkab kindlalt Heraklioni ITF-i M15 turniiri, kus ta teises ringis alistas neljandana asetatud Luca Castelnuovo (ATP 711.) 6:4, 6:2.

Andrea Roots jõudis kodusel juunioride ITF-i turniiril finaali (0)
2022-04-30 / ERR Sport

Tallinnas Tallinki Tennisekeskuses toimunud juunioride ITF-i 5. kategooria turniiril osutus üksikmängus Eesti edukaimaks Andrea Roots, kes jõudis finaali, paarismängus sai esikoha Meribel Järna koos lätlanna Amelija Supulniecega. Noormeestest mängis end poolfinaali Villem Aadamsoo.

Kontaveit jõudis Rumeenias veerandfinaali | Tennis | ERR (0)
2021-10-28 / ERR Sport

WTA finaalturniirile pääsemiseks punkte püüdev Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 14.) jõudis Rumeenias jätkuval WTA 250 kategooria tenniseturniiril veerandfinaali, alistades 6:3, 6:4 belglanna Alison van Uytvancki (WTA 61.).

Markus Mölder võitis Hollandis paarismängu turniiri (0)
2021-10-16 / ERR Sport

Markus Mölder tuli Hollandis, Emmeloordis juunioride 4. kategooria ITF-i turniiril paarismängus võitjaks.

Mark Lajal võitis USA-s 1. kategooria ITF juunioride tenniseturniiri (2)
2021-08-29 / ERR Sport

Mark Lajal on sel aastal võitnud juba kolmanda ITF-i juunioride 1. kategooria turniiri, kui ta sai esikoha USA-s College Parkis toimunud võistlustel.

Tšehhi tenniselegendi poeg kordas 30 aastat hiljem isa saavutust (0)
2021-05-30 / ERR Sport

Kunagise maailma teise reketi, Tšehhi tenniselegendi Petr Korda poeg Sebastian Korda võitis karjääri esimese ATP turniiri.

Lajal pääses Tšehhis toimuval juunioride turniiril finaali (0)
2021-05-01 / ERR Sport

Eesti tennisist Mark Lajal jõudis Tšehhis Ricanys toimuval juunioride ITF-i 1. kategooria turniiril finaali.

Vladimir Ivanov jõudis Pärnus ITF-i turniiril finaali (0)
2019-11-02 / ERR Sport

Pärnus peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Vladimir Ivanov (ATP 786.) finaali.

Eesti tennisistid tulid noorte EM-il medalile (0)
2019-07-28 / ERR Sport

Euroopa noorte meistrivõistlustel tennises oli eestlastest kõige edukam Oliver Ojakäär, kes üksikmängus jõudis veerandfinaali, teel sinna alistas ta teiste seas ka Euroopa neljanda reketi ja Hispaania valitseva noortemeistri. Kuni 14-aastaste vanuserühma turniiri peeti Mostis (Tšehhi).

Raisma jõudis Ungari ITF-i turniiril finaali (0)
2018-05-18 / ERR Sport

Ungaris jätkuval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis 20-aastane Kenneth Raisma finaali.

Katriin Saar teenis Tartus kolmanda ITF turniirivõidu (0)
2018-03-03 / ERR Sport

Tartus Veeriku spordikeskuses toimus ITF Juniors 5. kategooria turniir, kus Katriin Saar teenis karjääri kolmanda turniirivõidu. Paarismängus võitsid Helena Narmont ja Anet Angelika Koskel ning Johannes Seeman ja soomlane Roni Rikkonen. Lisaks üksikmängus Seemanile ja Lissi Kubrele finaalikoht.

Eesti noored tennisistid tegid turniiridel Euroopas häid tulemusi (0)
2016-03-16 / ERR Sport

Möödunud nädalal Tennis Europe sarjas U-14 ja U-16 vanuseklassides peetud turniiridel osalesid väga edukalt ka Eesti noored tennisistid.

Siim Tuus jõudis Tartu ITF-i turniiri kvalifikatsioonis finaali (0)
2014-10-26 / ERR Sport

Tartus alanud ITF sarja tenniseturniiril Paf Open peeti kvalifikatsioonivõistluste esimene ring, kus üheksast alustanud eestlasest sai ainsana võidurõõmu tunda Siim Tuus.