Iluvõimlemise Eesti absoluutmeistriks krooniti Melany Keler | Võimlemine | ERR

2022-04-24 / ERR Sport

Iluvõimlemise Eesti meistrivõistlustel krooniti laupäeval meistriklassis mitmevõistluse Eesti meistriks Melany Keler, kes edestas lähimat konkurenti ja eelmise aasta mitmevõistluse võitjat Polina Murashkot ligi kaheksa punktiga. 50 juuniori tihedas konkurentsis tõusis Eesti juunioride meistriks 14-aastane Ester Kreitsman, kes noppis mitmevõistluses 116,350 punkti.

ERR Sport (7)
Eesti absoluutmeistriks iluvõimlemises krooniti Anette Vaher (8)
2024-04-28 / ERR Sport

Sel nädalalõpul toimuvatel iluvõimlemise Eesti meistrivõistlustel Tartu Ülikooli spordihoones krooniti absoluutmeistriks Anette Vaher, kes edastas konkurente pea seitsme punktiga ja kogus mitmevõistluses kokku 126,250 punkti.

Polina Muraško krooniti Eesti iluvõimlemise meistriks (0)
2023-04-23 / ERR Sport

21-23. aprillil toimusid Tallinnas Kalevi spordihallis ilu-ja rühmvõimlemise 2023. aasta Eesti meistrivõistlused, kus võistlustulle astus 150 iluvõimlejat. Eesti meistriks tuli 19-aastane Polina Muraško.

Iluvõimlemise maailmameistrivõistlustel eestlased finaali ei pääsenud | Võimlemine | ERR (2)
2022-09-19 / ERR Sport

Sofias lõppenud iluvõimlemise maailmameistrivõistlustel esindas Eestit seitse võimlejat. Nii rühmkava kui ka individuaalvõimleja Melany Keler finaalvõistlusele ei pääsenud. Rühmkava rahvuskoondis kogus 46.750 punkti ja jäi 20. kohale. Keler sai kvalifikatsioonivõistlusel 42. koha.

Sofias algaval iluvõimlemise MM-il esindab Eestit seitse sportlast (0)
2022-09-13 / ERR Sport

Kolmapäeval, 14. septembril algavad Sofias iluvõimlemise maailmameistrivõistlused, kus Eestit läheb esindama seitse võimlejat.

Eesti meistriks kroonitud Keler lõikab kasu võimlemise reeglimuudatustest (1)

Tallinnas lõppesid kolm päeva kestnud ilu- ja rühmvõimlemise Eesti meistrivõistlused. Iluvõimlemise mitmevõistluse uus Eesti meister on Melany Keler.

Bogdanova tuli iluvõimlemise EMV-l üksikharjutustes esikolmikusse kõigil aladel (0)
2020-10-11 / ERR Sport

Tartus lõppesid kolm päeva kestnud iluvõimlemise Eesti meistrivõistlused. Pühapäeval selgusid medalivõitjad üksikharjutustes.

Iluvõimlemise karikavõistlustel võidutses Viktoria Bogdanova (0)
2020-10-04 / ERR Sport

Narvas toimunud iluvõimlemise Eesti karikavõistlused võitis Viktoria Bogdanova, kes kogus nelja harjutusega 79,000 punkti.

Sport (1)
Eesti absoluutmeistriks iluvõimlemises krooniti Anette Vaher - Sport.tv3.ee (11)
2024-04-27 / Sport

26-28. aprill toimuvatel iluvõimlemise Eesti meistrivõistlustel Tartu Ülikooli spordihoones krooniti absoluutmeistriks Anette Vaher, kes edastas konkurente pea 7 punktiga ning kogus mitmevõistluses kokku 126,250 punkti. Hõbemedalile tuli esimest aastat täiskasvanute vanuseklassis võistlev 15-aastane Valeria Valasevitš, kes kogus 119,700 punkti, pronksmedaliga pidi seekord leppima kogenud Melany Keler (118,700 punkti). Uus Eesti meister, 16-aastane Vaher, on käesoleval aastal näidanud kõige paremat vormi ning stardib ka maikuus toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel Budapestis Eesti esinumbrina.

sport.delfi.ee (1)
Iluvõimlemise Eesti absoluutmeistriks krooniti Adelina Beljajeva (0)
2020-10-10 / sport.delfi.ee

Tartus A. Le Coq spordihallis peeti kevadel toimuma pidanud, kuid pandeemia tõttu ära jäänud iluvõimlemise individuaalarvestuse Eesti meistrivõistluseid. Kolmepäevane võistlus koosneb kvalifikatsioonivoorust ja kulminatsioonist - üksikalade finaalidest.