Silm peale Viljandi Tulevikule: mis toimub lava taga ja mitme sammuga saab Floraga viigimängu korraldatud? (0)
2021-04-23 / Soccernet

2020. aastal sai meistriks kroonitud FC Flora oma ainsa kaotuse Viljandis. Nüüd, teisipäeval, mil Flora taas Viljandis käis, otsustasime lähemalt vaadata, kuidas käib ühe Premium liiga mängu korraldamine.

Äsja Meistrite liiga veerandfinaali teenindanud Kaivoja määrati ka poolfinaalile (0)

31. märtsil naiste Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumist Wolfsburg - Chelsea abikohtunikuna teenindanud Karolin Kaivoja pälvis määramise ka sama sarja poolfinaali korduskohtumiseks.

Epp Mäe: sparringupartner ütles, et ma pole veel kunagi olnud nii tugev (0)
2021-04-23 / sport.postimees.ee

Varssavis peetaval maadluse EMil kehakaalus kuni 76 kg kuldmedali võitnud Epp Mäe ütles, et läkski võistlusele vastu kõige kõrgema koha saamise sihiga ning leidis kindlustunnet suurendanud tegureid.

Vaata, millise jälje on koroonapandeemia jätnud eestlaste õlletarbimisele (0)
2021-04-23 / Ärileht

Tšehhi, kes eelnevatel aastatel oli õlletarbimises maailmas 19.kohal, sai pandeemia-aastal korralikult kannatada. Mis seisus on aga Eesti õlleturg?

Annuk: rõhutasime meestele, et oleme Tartut sel hooajal kuus korda võitnud (0)
2021-04-23 / ERR Sport

Rapla ja Tartu korvpallimeeskonna heitlus Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis jätkub laupäeval. Esimese mängu kaotanud Rapla sai reedel Tartus 20-punktilise võidu 74:54.

Eesti, Läti ja Leedu saadavad välja Venemaa diplomaate (0)
2021-04-23 / ERR

Kõik Balti riigid otsustasid solidaarsusest Tšehhiga saata välja Venemaa diplomaate. Leedu saadab riigist välja kaks ning Eesti ja Läti kumbki ühe diplomaadi.

Statistikaamet: Eesti inimesed on interneti kasutuse poolest langenud Euroopa keskmike sekka (0)
2021-04-23 / Lõunaeestlane

Nüüdseks on Eesti aga oma positsiooni kaotanud ja me jagame koos Läti, Malta, Austria, Poola ning Sloveeniaga Euroopa riikide pingereas 16. kohta.

Muudatused Lääneranna bussiliinide sõiduplaanides (0)
2021-04-23 / Lääneranna Teataja

Alates maist korrigeeritakse Lihula, Virtsu, Vatla, Salevere ja Matsalu piirkondi teenindavate bussiliinide sõiduplaane, mille tulemusena väljumisajad peatustest muutuvad kuni +/- 6 minutit.