Epp Mäe maadluse Euroopa meister VIDEO

2021-04-22 / Estonian World Review - eesti.ca

Maadluse Euroopa meistrivõistlustel Poolas alistas Epp Mäe naiste raskekaalu (-76 kg) finaalis venelanna Natalja Vorobjova.

Delfi (4)
Tunamullune Euroopa meister ja mullune hõbe Epp Mäe piirdus sel EM-il ühe matšiga (1)
2023-04-19 / Delfi

Epp Mäe alustas Zagrebis toimuvaid maadluse Euroopa meistrivõistlusi veerandfinaali kaotusega ja sellega sai tema tööpäev läbi.

Epp Mäe pääses maadluse EM-il ülikindla võiduga finaali! (0)
2022-03-30 / Delfi

Budapestis toimuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel on võistlustules eestlaste suurlootus Epp Mäe, kes on jõudnud finaali.

ÜLEVAADE | Epp Mäe lõpetas Euroopa meistrivõistlustel Eesti sportlaste kullapõua (2)
2021-04-22 / Delfi

Maadleja Epp Mäe (29) tegi täna Varssavis seda, mida polnud ligi kolm aastat suutnud ükski Eesti sportlane - ta tuli olümpiaalal Euroopa meistriks!

Palju õnne! Epp Mäe tuli maadluse Euroopa meistriks (0)

Maadleja Epp Mäe tuli Varssavis peetaval EM-il esikohale. Naiste raskekaalu (-76 kg) kullamatšis alistas ta 1:1 venelanna Natalia Vorobjova. Et Mäe teenis punkti viimasena, sai ta eelise ja krooniti esimest korda Euroopa meistriks.

sport.postimees.ee (6)
BLOGI ⟩ Kahju: Epp Mäe kaotas EMi avamatši lõpusekunditel ja tema võistlus sai läbi (35)
2023-04-19 / sport.postimees.ee

Horvaatias peetavatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel astus võistlustulle Epp Mäe, kes pidi kehakaalu kuni 76 kg veerandfinaalis tunnistama prantslanna Cynthia Vanessa Vescani 3:2 paremust. Et Vescan finaali ei jõudnud, sai Mäe võistlus sellega läbi.

ÜLEVAADE Eduka aasta teinud Mäe sai tänavu kaela kulla ja hõbeda (0)
2021-10-06 / sport.postimees.ee

Naismaadleja Epp Mäe võitis äsja MMil hõbemedali. See pole aga kaugeltki esimene autasu, mille on eestlanna tiitlivõistlustelt kaela saanud.

Epp Mäe: sparringupartner ütles, et ma pole veel kunagi olnud nii tugev (0)
2021-04-23 / sport.postimees.ee

Varssavis peetaval maadluse EMil kehakaalus kuni 76 kg kuldmedali võitnud Epp Mäe ütles, et läkski võistlusele vastu kõige kõrgema koha saamise sihiga ning leidis kindlustunnet suurendanud tegureid.

EM-tšempion Mäe lõpetas Eesti maadluse 74 aastat kestnud ootuse (1) (0)
2021-04-22 / sport.postimees.ee

Maadlus on Eestile toonud aastate jooksul palju tiitlitvõistluste medaleid. Meil on olümpiavõitjaid, maailmameistreid ja Euroopa tšempioneid, kellest viimaste hulka kuulub nüüd ka Epp Mäe.

Kuldse Mäe treener Raska: Epp tegi superturniiri! (0)

Kehakaalus kuni 76 kg Euroopa meistriks kroonitud maadleja Epp Mäe treener Ahto Raska kiitis hoolealuse tegutsemist terve turniiri vältel, samuti tarka tegutsemist finaalmatšis venelanna Natalja Vorobjovaga.

BLOGI ⟩ Epp Mäe alistas olümpiavõitja ja krooniti Euroopa meistriks! (0)

Epp Mäe alistas Varssavis toimuval maadluse EMil raskekaalu finaalis venelanna Natalja Vorobjeva. Skoor jäi küll viiki – 1:1 –, kuid eestlannale tõi kuldmedali fakt, et ta teenis viimasena punkti. Postimees kajastas Mäe matše otseblogis.

ERR Sport (3)
Epp Mäe: usun, et ükski vastane ei oota matši minuga (0)
2021-07-30 / ERR Sport

Valitsev Euroopa meister Epp Mäe asub pühapäeval Tokyo olümpial naiste maadluses kaalukategoorias kuni 76 kg võistlustulle. Viis aastat tagasi Rios 13. koha saanud Mäe on seekordsel olümpial üks soosikutest.

Epp Mäe krooniti maadluse Euroopa meistriks | Maadlus | ERR (0)
2021-04-22 / ERR Sport

Epp Mäe pääses maadluse EM-il kindlalt finaali (0)
2021-04-21 / ERR Sport

Varssavis jätkuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel jõudis naistemaadluse raskekaalus (-76 kg) võistlev Epp Mäe finaali.

Õhtuleht (3)
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Kuldne Epp Mäe: tean omi eesmärke, aga mulle ei meeldi neid... (0)
2021-05-07 / Õhtuleht

Saates „Tugitoolis sportlane“ oli täna külas maadluse Euroopa meister Epp Mäe, kellega vestles spordiajakirjanik Eigo Kaljurand.

VIDEO JA GALERII | Euroopa meister Epp Mäe: „Jõudsin oma kulla ära oodata!“ (0)
2021-04-23 / Õhtuleht

Epp Mäe võitis Poolas Varssavis toimunud vabamaadluse EMil kuni 76 kg kaaluvate sportlaste seas kuldmedali. Eestlanna tunnistas, et viimasel aastal tehtud muudatused tasusid end ära ning esikoht EMil süstib enne Tokyo olümpiat enesekindlust.

Pikk ootus sai läbi: Epp Mäe võit lõpetas 74 aastat kestnud EM-tiitli põua (0)
2021-04-22 / Õhtuleht

Eile õhtul Poolas Varssavis maadluse Euroopa meistriks kroonitud Epp Mäe triumf tähendas, et eestlastele tuli taas kõige säravam EM-medal 74 aasta järel.