Saksa tennisist õigustas kõrgeimat paigutust | Tennis | ERR (0)
2018-10-20 / ERR Sport

Luksemburgis peetud 250 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga naiste tenniseturniiri võitis esimese asetusega sakslanna Julia Görges, kes alistas finaalis kvalifikatsioonist alustanud šveitslanna Belinda Bencici 6:4, 7:5.

Üllatav põhjus, miks hollandlased on maailma kõige pikemad inimesed (0)
2018-10-20 / Postimees

Maailma kõige pikemad inimesed elavad Hollandis. Meeste keskmine kasv on 183,8 sentimeetrit ning naiste keskmine kasv on samuti kõrge 169,9 sentimeetrit. Ajaloolaste arvates on selle põhjus piimatooted.

Saaremaa kolme päeva jooksu avaetapi võitsid Ilja Nikolajev ja Minna Kuslap (0)

Reedel anti Kuressaares start 45. Saaremaa kolme päeva jooksule, mille 10 km pikkuse avaetapi võitsid Ilja Nikolajev ja Minna Kuslap.

Kajalood. Eero Raun: ma aitan unistust ellu viia! | Vikerraadio | ERR (0)
2018-10-20 / Vikerraadio

Kajaloodimisel on mees, kellele elu on pakkunud võimaluse täita mitme põlvkonna unistus kaunite kunstide koolist Tallinna südalinnas. Tänavu 1. septembrist alustas alles loodava kooli direktori kohal Eero Raun. Temal tuleb uue kooli maja üles ehitada ning kool sisuga täita.

Tammeka lükkas Ajaxi meistriliigast välja (galeriid Flora tiitlipeolt ja Pärnust!) (0)
2018-10-20 / Soccernet

Tartu Tammeka alistas naiste meistriliiga viimases voorus Tallinna Ajaxi 3:1, mis tähendab, et Ajax langeb esiliigasse.

Ilmar Tomusk. Eesti õppekeelele üleminekust keelejärelevalve pilgu läbi (0)