Sundsöömisega kimpus olev inimene on iseenda hüljanud (0)
2012-12-08 / Postimees Naine

Sundsöömine nagu igasugune muu sõltuvus on seisund, kus teatud tegevusest tekkiv meeldiv elamus muutub inimesele peagi siduvaks vajaduseks, millega toime tulla on keeruline, kirjutab holistiline psühhoterapeut Kadi Kütt portaalis alkeemia.ee.

Venemaa suurim veefiltritootja avas Sillamäel tehase (0)
2012-12-08 / Põhjarannik

Venemaa suurim veefiltritootja avas Sillamäel tehase

Eesti suusataja pääses FISi sprindivõistlusel poodiumile (0)
2012-12-08 / sport.delfi.ee

Soomes, Lapinlahtis toimuval FISi murdmaasuusatamise jõuproovil olid täna kavas vabatehnikasprindid, kus naiste arvestuses tuli kolmandaks Kati Tammjärv. A-finaali võitis soomlanna Katri Lylynperä, teise koha sai ukrainlanna Marina Lisogor.

SK Reval-Sport/Mella naiskond tuli käsipalli Eesti karikavõitjaks (0)
2012-12-08 / Delfi

Tapa Spordikeskuses toimusid täna Eesti naiste käsipalli karikavõistlused. Osales kolm naiskonda, spordiklubi Tapa, SK Reval-Sport/Mella ja Tartu Ülikool/Põlva Spordikool.

SK Reval-Sport/Mella on Eesti karikavõitja naiste käsipallis (0)
2012-12-08 / ERR Sport

Eesti karikavõitjaks naiste käsipallis tuli SK Reval-Sport/Mella võistkond, kes teenis esikoha tänu paremale väravatevahele.

Triobet Live aastalõputurniiril võitis kopsaka peapreemia leedulane (0)

Eesti populaarseima igakuise turniiripokkeri sarja eduka hooaja lõpetas reedel, 7. detsembril Reval Park Hotel & Casinos toimunud Triobet Live 300 nime kandev finaal. 26 400-eurose auhinnafondiga pokkeriturniiril lõi kaasa 96 mängijat.

Põhja-Korea korraldab järgmisel nädalal uue raketikatsetuse (0)
2012-12-08 / ERR

Põhja-Korea teatas eelmisel nädalal, et korraldab ajavahemikus 10.-22. detsembrini katsetuse, mille eesmärgiks on saata orbiidile satelliit.

Fak võitis Hochfilzenis põneva jälitussõidu, Lessing oli 56. (0)

Hochfilzenis toimuval laskesuusatamise MK-etapil ainsa eestlasena jälitussõitu pääsenud Roland Lessing langes 12,5 km pikkusel distantsil kahe koha võrra ning sai 56. koha. Lessing eksis lasketiirudes viis korda.

Väikesaarte elanike kunstneeru all hoidmine pole normaalne (0)
2012-12-08 / Saarte Hääl

Väikesaarte elanike kunstneeru all hoidmine pole normaalne

Tugev lumesadu põhjustas Horvaatias liikluskaose (0)
2012-12-08 / Postimees

Tugev lumesadu lõi segi autoliikluse Horvaatias ja tekitas kaose pealinnas Zagrebis, kus ajutiselt suleti rahvusvaheline lennujaam.

Täna õhtul peetakse Tartus Vanemuise kontserdimajas alanud tänavatantsude võistlusel Battle of EST 2012 maha meeskondliku ehk "crew" breigi maailmameistrivõistluste lõpulahing, kus asuvad võistlema ka ameerika ühed kuulsamad breikarid, telesaatest "America's Best Dance Crew" tuntud Massive Monkees.