Soccernet (47)
2024-08-24 / Soccernet

Pescara poolkaitsja Georgi Tunjov lõi Serie C avavoorus Ternana vastu korduvalt kaugelt peale, 31. minutil proovis ta vastaste puurivahti üllatada lausa oma väljakupoolelt. 63. minutil andis Tunjov Pescara 2:1 võiduväravale resultatiivse söödu. Mängu tipphetked (Tunjov on särginumbriga 17):

Hea uudis Levadiale! Vigastuse seljatanud söödumeister valmistub tippude lahinguks (57)
2024-08-22 / Soccernet

Premium liiga 25. voorus saab näha tabeli kahe esimese Tallinna Levadia ja Nõmme Kalju vahelist heitlust. Liidrikohal paiknev meeskond sai tähtsa matši eel hea uudise.

Flora tugevdas ründeliini Austriast naasnud koondislasega (20)
2024-08-16 / Soccernet

Kuuekordne Eesti meisternaiskond Tallinna Flora sai hooaja teiseks pooleks jõudu juurde, kui tiimi registreeriti 55-kordne internatsionaal Mari Liis Lillemäe.

Kožuhhovski Liidust: sellise vaimu ja iseloomuga mängijaid on Eestis vähe (112)
2024-08-07 / Soccernet

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski kiitis keskkaitsjat Sander Alex Liitu (21), öeldes et sellise iseloomuga mängijaid on Eestis vähe.

Balti turniiri finaali jõudis esimesena Leedu (54)
2024-06-08 / Soccernet

Balti turniiri esimese poolfinaali võitis Leedu, kes sai tulemusega 2:0 jagu Lätist.