Soccernet (54)
2024-08-24 / Soccernet

Pescara poolkaitsja Georgi Tunjov lõi Serie C avavoorus Ternana vastu korduvalt kaugelt peale, 31. minutil proovis ta vastaste puurivahti üllatada lausa oma väljakupoolelt. 63. minutil andis Tunjov Pescara 2:1 võiduväravale resultatiivse söödu. Mängu tipphetked (Tunjov on särginumbriga 17):

Hea uudis Levadiale! Vigastuse seljatanud söödumeister valmistub tippude lahinguks (57)
2024-08-22 / Soccernet

Premium liiga 25. voorus saab näha tabeli kahe esimese Tallinna Levadia ja Nõmme Kalju vahelist heitlust. Liidrikohal paiknev meeskond sai tähtsa matši eel hea uudise.

Kurioosum Esiliigas: hoojooksul paelte otsa koperdanud ründajalt võeti penalti ja anti vastu kollane kaart (19)
2024-08-05 / Soccernet

Harju JK Laagri mängija Karel Eerme teenis hooaja 2. kollase kaardi eneselegi üllatuslikult. Ta läks mängus FC Tallinnaga penaltit lööma, kuid koperdas pallile joostes ning otsustas libastumisele vaatamata löögi ikkagi sooritada. Peakohtunik Martti Pukk hindas teguviisi rikkumiseks.

Vastasele tagant jalga libistanud Dmitrijev sai punase kaardi (video) (34)
2024-07-21 / Soccernet

Eesti poolkaitsja Artjom Dmitrijev sai Kasahstani liigakarika alagrupimängus otse punase kaardi, kuna libistas vastasele tagant korkidega jala pihta.

Kuraksin: lõikasin palli vahelt, läksin ja lõin selle väravanurka. Ega rohkem polegi vaja! (8)
2024-06-08 / Soccernet

21-aastane Daniil Kuraksin lõi Balti turniiri kohtumises Fääri saartega koondisekarjääri esimese värava. Alles oma teise koondisematši pidanud ääreründaja võttis tabamuse pulkadeks lahti, andes mõista, et mängu tuli panna mitut tüüpi meisterlikkust.