Soccernet (58)
Ancelotti kaitses oma taktikalist otsust: Mbappe hakkab väravaid lööma (110)
2024-08-26 / Soccernet

Kuigi Real Madridi superstaar Kylian Mbappe ei suutnud Eesti puurivaht Karl Jakob Heina vastu skoorida, usub Madridi peatreener Carlo Ancelotti, et maailmameister mängib õigel positsioonil ning väravate löömine on vaid aja küsimus.

Flora tugevdas ründeliini Austriast naasnud koondislasega (20)
2024-08-16 / Soccernet

Kuuekordne Eesti meisternaiskond Tallinna Flora sai hooaja teiseks pooleks jõudu juurde, kui tiimi registreeriti 55-kordne internatsionaal Mari Liis Lillemäe.

Koduseks Balti turniiriks kutsuti neidude koondisesse enim mängijaid Kalevist (31)

Eesti neidude U15 koondis võistleb tuleval nädalal, 19.-23. augustil Tallinnas TNTK staadionil toimuval Balti turniiril. Koondise peatreener Deniss Samoilov nimetas koosseisu 23 mängijat.

Nõmme United registreeris Ukraina ründaja nimekirjast maha (66)
2024-08-06 / Soccernet

Premium liiga punane latern Nõmme United registreeris Ukraina ründaja Mõhhailo Plohhotnjuki meeskonna nimekirjast maha.

Eesti koondise ründaja siirdub Sakust Rootsi (6)
2024-07-20 / Soccernet

Eesti naiste koondise eest 38 mänguga 3 väravat löönud Emma Treiberg (23) siirdub välismaale, liitudes Rootsi esiliigaklubiga IFK Kalmar.

Flora Esiliiga tiimi etteotsa tõsteti noor treener, kes on mänginud Elvas (31)
2024-07-19 / Soccernet

Tallinna Flora esindusmeeskonna juhendajaks edutatud Taavi Viigi asemel sai Esiliigas mängiva Flora duubli peatreeneriks Andris Altsaar (26).

Kalju tegi võõrsil Läti tippklubiga viigi (17)
2024-06-09 / Soccernet

Nõmme Kalju tegi sõprusmängus võõrsil Riia FC-ga 1:1 viigi. Kalju kaotas Skonto staadionil esimese poolaja, aga 78. minutil lõi Promise David viigivärava.