Soccernet (43)
VAATA JÄRELE: võõrleegionäri kauglöök ja 14-aastase hiline tabamus andsid Tartus võidu Viimsile (83)
2024-08-24 / Soccernet

Viimsi JK teenis naiste Meistriliigas teise järjestikuse võidu, alistades 15. voorus võõrsil Tartu Tammeka 2:1. Otsustav värav sündis 90+2. minutil.

Vastast põlvega löönud Kalevi äärekaitsjale määrati kahemängune lisakaristus (36)
2024-08-15 / Soccernet

Naiste Meistriliiga 13. voorus vägivaldse käitumise eest punase kaardi saanud Birjo Rasmussen peab kõrvale jääma kokku kolmest matšist.

Eesti U16 koondis lõpetas treeninglaagri kaotusega Türgile (13)
2024-08-11 / Soccernet

Eesti U16 koondis lõpetas Lätis peetud nädalase treeninglaagri 0:1 kaotusega Türgile. Kohtumise ainsa värava lõi Hüseyin Sen nurgalöögi järel 14. minutil.

Koondise ääreründaja jättis Tartuga hüvasti ning maandus Taanis (102)
2024-08-09 / Soccernet

Eesti koondise ääreründaja Liisa Merisalu jättis oma senise koduklubi Tartu Tammekaga hüvasti ning liitus Taani esiliigas palliva FC Thy-Thistediga.

VAATA JÄRELE: Harju lõi teisel poolajal viis väravat ja pööras kaotusseisu võiduks (56)
2024-07-27 / Soccernet

Esiliiga liider Harju Laagri lõpetas oma neljamängulise viigiseeria, alistades koduväljakul punase laterna Tabasalu 5:1. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.