Soccernet (29)
Neidude U17 koondis võitles viimase minuti väravast välja viigipunkti (galerii!) (9)
2024-06-29 / Soccernet

Eesti neidude U17 koondis avas koduse Balti turniiri viigipunktiga. See mängiti välja viimase minuti väravast.

SN Kaunases | Ajad on teised ja Balti turniiri finaal pole enam mäng mõisa... (9)
2024-06-11 / Soccernet

Enne Teist maailmasõda, mille järel punavõim Eesti, Läti ja Leedu okupeeris, oli jalgpalli Balti turniir suur asi. Vaat et kõige suurem ja kesksem. Selle nimel võideldi vihaselt ja mindi omavahel põhjalikult tülligi (1934. aasta turniir jäi erimeelsuste tõttu sootuks ära). Veidi vähem kui sada aastat hiljem on Balti turniiri roll oluliselt muutunud.

Tipphetked ja galeriid: ehmatusest kosunud Eesti vastas Fääridele neljakordselt (15)
2024-06-09 / Soccernet

Eesti koondis avas Jürgen Henni peatreeneriaja 4:1 võiduga Fääri saarte üle ja jõudis Balti turniiri finaali, kus vastaseks on Leedu.

Balti turniiri finaali jõudis esimesena Leedu (54)
2024-06-08 / Soccernet

Balti turniiri esimese poolfinaali võitis Leedu, kes sai tulemusega 2:0 jagu Lätist.

2024-06-07 / Soccernet

Fääri saarte koondis tegi A. Le Coq Arenal mängueelse treeningu enne Balti turniiri poolfinaali Eestiga. Kui viimati Fääri saared Eesti rahvusstaadionil mängisid, siis kaotati Kaimar Saagi ja Raio Piiroja lõpuminutite väravatest EM-valiksarja kohtumine 1:2.