Soccernet (62)
Eriksson suri pärast pikka vähihaigust pere keskel (98)
2024-08-26 / Soccernet

Endine Inglismaa koondise peatreener, rootslane Sven-Göran Eriksson suri täna hommikul 76-aastasena.

VAATA JÄRELE: United läks juhtima, aga jäi 90+3. minutil Kalevi vastu võidust ilma (79)
2024-08-25 / Soccernet

Premium liiga 25. voor viis vastamisi tabeli kaks viimast, kui Nõmme United ja Tallinna Kalev leppisid Männiku staadionil 1:1 viiki.

VAATA JÄRELE: võõrleegionäri kauglöök ja 14-aastase hiline tabamus andsid Tartus võidu Viimsile (83)
2024-08-24 / Soccernet

Viimsi JK teenis naiste Meistriliigas teise järjestikuse võidu, alistades 15. voorus võõrsil Tartu Tammeka 2:1. Otsustav värav sündis 90+2. minutil.

Taas algkoosseisu kuulunud Shein säras väravasööduga (81)
2024-08-17 / Soccernet

Eesti koondislane Rocco Robert Shein kuulus teist mängu järjest Hollandi esiliigas Dordrechti algkoosseisu. Teises voorus hiilgas 21-aastane poolkaitsja väravasööduga, kui tema koduklubi mängis 1:1 viiki ADO Den Haagiga.

Karm hoop Tammekale: Basher sai vägivaldse käitumise eest lisakaristuse (22)
2024-08-15 / Soccernet

Tänavu Premium liigas 19 mänguga 12 väravat löönud Tartu Tammeka ründaja Ahmed Adebayo Basher sai vägivaldse käitumise eest kahemängulise lisakaristuse.

Kaljuga taasliitus ründaja, kes lahkus aastate eest mõru maiguga (34)
2024-07-24 / Soccernet

Tänavusel hooajal Esiliigas Tabasalut esindanud Peeter Klein  liitus  oma kunagise koduklubiga, Premium liigas teisel tabelireal seisva Nõmme Kaljuga.

VAATA JÄRELE: Paide alistas dramaatiliste üleminutite järel Kalevi (17)
2024-07-21 / Soccernet

Premium liiga 20. voor lõppes Paide linnastaadionil, kus Paide Linnameeskond alistas Tallinna Kalevi 3:1. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Ametlik: Arsenal ostis Ajaxist uue väravavahi (53)

Karl Jakob Heina koduklubi Londoni Arsenal ostis Amsterdami Ajaxist 18-aastase väravavahi Tommy Setfordi.

Pikk ette (ja ise järele) | Kiire häving: Flora kõik kartused said tõeks (9)
2024-07-12 / Soccernet

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 278. episood vaatab tagasi Eesti klubide tänavustele esimestele euromängudele ning ette pühapäevasele EM-finaalile. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.