ERR Sport (49)
Hiina hõivas ka iluvõimlemistrooni | OM2024 (60)
2024-08-11 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängude iluvõimlemise rühmaharjutuses teenis esimest korda esikoha Hiina, kes oli viie rõngaga parim naiskond ning kolme lindi ja kahe palliga harjutuses paremuselt kolmas, kuid võitis kokkuvõttes 69,800 punktiga.

Pariisi olümpia kulmineerus vägeva korvpallilahinguga (90)

Pariisi olümpiamängude viimased medalid jagati välja naiste korvpallis. USA alistas kaasahaaravas vastasseisus Prantsusmaa 67:66 (15:9, 10:16, 20:18, 22:23) ja teenis kaheksanda järjestikuse olümpiakulla.

Heino Enden: kui kohtunikud poleks aidanud, siis poleks ameeriklased finaalis olnudki (15)

ETV spordisaates käis Pariisi olümpiamängude meeste korvpalliturniiri analüüsimas endine Eesti koondise peatreener ja 1982. aasta maailmameister Heino Enden.

Soome juurtega Norra olümpiavõitja: võib-olla pean kuldmedali müüma (100)
2024-08-10 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängude tõstmisprogrammis teenis kuni 81-kiloste naiste seas esikoha Solfrid Koanda (Norra; 275 kg), kes edestas Sara Ahmedit (Egiptus; 268 kg) ja Neisi Dajomest (Ecuador; 267 kg).

Vähese hüppepraktikaga Tilga: eesmärk on teha isiklik rekord (3)
2024-08-01 / ERR Sport

Reedel algab Pariisi olümpiamängudel Eesti spordisõprade jaoks üks oodatumaid alasid, kümnevõistlus, kus on stardis ka mulluste maailmameistrivõistluste neljas mees Karel Tilga.

Eesti neljapaat võitis B-finaali, Holland kaitses olümpiavõitu (58)
2024-07-31 / ERR Sport

Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Mikhail Kushteyn, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Johann Poolak võitis Pariisi olümpial B-finaali ning saavutas kokkuvõttes seitsmenda koha.

Tokyos hõbemedali võitnud Vondroušova vigastuse tõttu Pariisis ei võistle (48)
2024-07-22 / ERR Sport

2021. aastal Tokyos toimunud olümpiamängudel tennise üksikmängus naiste seas teiseks tulnud tšehhitar Marketa Vondroušova (WTA 18.) ei saa vigastuse tõttu Pariisi olümpiamängudel osaleda.

VIDEO | Albaania - Hispaania värav (56)
2024-06-24 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri B-alagrupi viimase vooru kohtumises alistas Hispaania 1:0 Albaania.

Rahvusringhääling alustab reede õhtul jalgpalli EM-i otseülekannetega (30)
2024-06-14 / ERR Sport

Reedel, 14. juunil algab kuu aega vältav jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir, mille Eesti Rahvusringhääling lükkab käima suure jalgpalliõhtuga ETV-s kell 21.30.

Nagelsmann oli sunnitud EM-i eel koosseisus muudatuse tegema | Jalgpalli EM (10)
2024-06-12 / ERR Sport

Saksamaa jalgpallikoondise peatreener Julian Nagelsmann pidi vahetult enne EM-finaalturniiri algust koosseisus ühe vangerduse tegema.