ERR Sport (66)
Ujumisvõistlustele pandi punkt kahe maailmarekordiga | OM2024 (58)
2024-08-04 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängudel jagati pühapäeval välja viimased medalid ujumises. Ühtlasi sündis kaks uut maailmarekordit.

Sõudmises särasid hollandlased ja britid | OM2024 (31)
2024-08-03 / ERR Sport

Laupäeval lõppesid Pariisi olümpiamängudel sõudmisvõistlused. Enim medaleid võitsid Hollandi ja Suurbritannia sportlased.

Käärikul seljale liiga teinud Erm: tahaks end alguses kiirelt käima saada (21)
2024-08-01 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängudel Eesti koondise ühe peamise medalisoosikuna osalev Johannes Erm rääkis päev enne kümnevõistluse algust Eesti ajakirjanikele, et tegi ettevalmistusperioodil seljale liiga, ent on OM-iks taastunud.

Ledecky nihutas olümpiarekordit, Marchand võitis õhtu jooksul kaks kulda (18)
2024-07-31 / ERR Sport

Naiste 1500 meetri vabaujumise olümpiavõitjaks krooniti ameeriklanna Katie Ledecky, kes parandas iseenda püstitatud olümpiarekordit ligi viie sekundi võrra. Prantslane Leon Marchand võitis ühe õhtuga kaks kuldmedalit ning hiinlane Zhanle Pan parandas maailmarekordit.

Pärnat alustas OM-i 42. kohaga, eelringi parim püstitas uue maailmarekordi (51)
2024-07-25 / ERR Sport

Esimese Eesti sportlasena tegi Pariisi olümpiamängudel stardi vibulaskja Reena Pärnat, kes sai sportvibu naiste individuaalvõistluse eelringis 646 punktiga 42. koha.

VAATA | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 8/12 (62)
2024-06-05 / ERR Sport

12-osaline saatesari "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" tutvustab suvel Saksamaal toimuva jalgpalli EM-finaalturniiri meeskondi ja mängijaid.