Soccernet (138)
Madridi väljaanne: Karl Jakob Hein jättis Florentino Perezile sügava mulje (192)
2024-08-26 / Soccernet

Pühapäevase Real Madrid - Real Valladolid kohtumise järel jäi Madridi klubi presidendile Florentino Perezile eriliselt silma üksainus Real Valladolidi mängija - väravavaht Karl Jakob Hein.

2024-08-24 / Soccernet

Pescara poolkaitsja Georgi Tunjov lõi Serie C avavoorus Ternana vastu korduvalt kaugelt peale, 31. minutil proovis ta vastaste puurivahti üllatada lausa oma väljakupoolelt. 63. minutil andis Tunjov Pescara 2:1 võiduväravale resultatiivse söödu. Mängu tipphetked (Tunjov on särginumbriga 17):

Hea uudis Heinale: viga saanud Reali superstaar pühapäeval ei mängi (95)
2024-08-23 / Soccernet

Real Madridi superstaar Jude Bellingham sai viga ning naaseb eelduste kohaselt palliplatsile alles pärast koondisepausi. See tähendab, et inglane ei mängi pühapäeval Karl Jakob Heina koduklubi Real Valladolidi vastu.

FC Floral on eesolevas mängus hea põhjus väravaid lasta (79)
2024-08-19 / Soccernet

Premium liiga 25. voorus võõrustab Pärnu JK Vaprus heategevusliku mängupäeva raames Tallinna FC Florat. Nii pealtvaatajatel kui Pärnu Rannastaadionile astuvatel palluritel on võimalus teha head.

Nõmme United registreeris Ukraina ründaja nimekirjast maha (66)
2024-08-06 / Soccernet

Premium liiga punane latern Nõmme United registreeris Ukraina ründaja Mõhhailo Plohhotnjuki meeskonna nimekirjast maha.

Värske Euroopa meister vahetab Hispaania kõrgliigas koduklubi (30)
2024-07-27 / Soccernet

Tänavusel EM-finaalturniiril Hispaania koondisega meistriks kroonitud 27-aastane keskkaitsja Robin Le Normand siirdub Real Socedadist Atletico Madridi.

Eesti võõrustab Tallinnas neidude U15 Balti turniiri, kus osaleb neli koondist (32)
2024-07-22 / Soccernet

Eesti neidude U15 koondist ootab augusti teises pooles ees Balti turniir, mille kõik kohtumised peetakse Tallinnas TNTK staadionil.

Eesti jäi FIFA edetabelis samale kohale, Inglismaa ja Itaalia astusid sammu tagasi (11)
2024-06-20 / Soccernet

Eesti meeste koondis seisab 20. juunil avaldatud uuendatud rahvusvahelise jalgpalliliidu (FIFA) edetabelis jätkuvalt 123. kohal. Esikümnes kukkusid koha võrra Inglismaa ja Itaalia.

Mullu Tammekaga liitunud keskkaitsja siirdus Rumeenia esiliigasse (9)
2024-06-18 / Soccernet

Tartu Tammeka andis sotsiaalmeedias teada, et 22-aastane keskkaitsja Eugenio Bracelli lahkus klubist ja liitus Rumeenia esiliigas mängiva Ceahlauliga.

Pahandus! Litsentsinõuete tõsine rikkumine tõi Araratile kaks miinuspunkti ja rahatrahvi (14)
2024-06-17 / Soccernet

Naiste Meistriliigas võistlevale Tallinna FC Araratile tõi litsentsinõuete tõsine rikkumise turniiritabelisse kaks miinuspunkti ning rahatrahvi, kirjutab  jalgpall.ee .

Tipphetked: Tulevik sai III liiga tiimist jagu tänu 114. minuti väravale (14)
2024-06-14 / Soccernet

Viljandi Tulevik (Esiliiga B) sai Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalis koduväljakul Tallinna Zealot Sportingust (III liiga) jagu alles lisaajal. Otsustav värav sündis 114. minutil. Kohtumise tipphetked:

Kahel korral Albaaniale alistunud Eesti koondis kukkus FIFA edetabelis kuus kohta (20)

Eesti naiste koondis kukkus FIFA edetabelis esisajast välja, maandudes Leedu järel 105. positsioonil.

Piolist ilma jäänud Milan leidis uue peatreeneri Prantsusmaa kõrgliigast (10)
2024-06-13 / Soccernet

Lõppenud hooajal Itaalia kõrgliigas linnarivaali Milano Interi järel teise koha saanud AC Milan andis teada, et sõlmis kolmeaastase lepingu uue peatreeneri Paulo Fonsecaga.

Mannone siirdus Kaljust Luksemburgi kõrgliigasse (8)