ERR Sport (82)
ERR Pariisis | Zirgi treener lubas olümpia järel telefoni basseini visata (23)
2024-07-31 / ERR Sport

Pariisi olümpial 200 m liblikujumises seitsmenda koha saanud Kregor Zirgi treener Tom Rushton jäi eestlase sooritusega väga rahule. Tulevikule pole nad tema sõnul veel mõelnud.

Pärnat pidi olümpial vastu võtma ülinapi kaotuse (10)

Vibulaskja Reena Pärnat jäi Pariisi olümpial naiste individuaalvõistluse esimeses väljalangemisringis ülinapilt alla India esindajale Deepika Kumarile.

Nadali jaoks sai olümpia läbi (17)

Pariisi olümpia meeste paarismängu veerandfinaalis pidi Hispaania duo Rafael Nadal ja Carlos Alcaraz tunnistama USA paari Austin Krajiceki ja Rajeev Rami 6:2, 6:4 paremust.

ERR Pariisis | Olümpiamängud jagavad pariislased kahte leeri (46)
2024-07-25 / ERR Sport

Reedel toimub Pariisis suveolümpiamängude avatseremoonia, mida osad pariislased ootavad elevusega, teised ärevusega.

VIDEO | Albaania - Hispaania värav (56)
2024-06-24 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri B-alagrupi viimase vooru kohtumises alistas Hispaania 1:0 Albaania.

EM-i avamängus punast kaarti näinud šotlane sai UEFA-lt halva uudise (10)
2024-06-17 / ERR Sport

Šotimaa jalgpallikoondise kaitsja Ryan Porteous peab kaks järgmist EM-finaalturniiri alagrupimängu vahele jätma.

Jalgpalli EM | Prantsusmaa - Austria värav (72)

Prantsusmaa jalgpallikoondis alustas oma teekonda tänavustel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel võidukalt, kui vajas Austria vastu võiduks vaid üht väravat.

UEFA algatas Albaania jalgpalliliidu suhtes distsiplinaarmenetluse (3)

UEFA algatas Albaania jalgpalliliidu (FSHF) suhtes distsiplinaarmenetluse seoses platsile jooksmise ja esemete loopimisega laupäeval Dortmundis toimunud jalgpalli EM-i mängu ajal, kus Albaania kaotas Itaaliale 1:2.

Jalgpalli EM | Serbia - Inglismaa värav (145)
2024-06-16 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri C-alagrupis 1:0 võiduga Serbia üle.

Rahvusringhääling alustab reede õhtul jalgpalli EM-i otseülekannetega (30)
2024-06-14 / ERR Sport

Reedel, 14. juunil algab kuu aega vältav jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir, mille Eesti Rahvusringhääling lükkab käima suure jalgpalliõhtuga ETV-s kell 21.30.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned jalgpalli EM-finaalturniiride ajalugu? (10)
2024-06-11 / ERR Sport

Käesoleval nädalal algab Saksamaal jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir. Sel puhul pakub ERR-i spordiportaal lugejatele lahendamiseks paar viktoriini. Esimene viktoriin keskendub EM-finaalturniiride ajaloole. Head lahendamist!

Hispaania avaldas lõpliku EM-koondise nimekirja (13)
2024-06-07 / ERR Sport

Hispaania jalgpallikoondise peatreener Luis de la Fuente avalikustas reedel 26-nimelise nimekirja mängijatest, kes esindavad riiki Saksamaal toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel.