Soccernet (90)
Suvega pole midagi muutunud: võiduvärav 90+11. minutil ehk Leverkusen tegi seda jälle! (121)
2024-08-24 / Soccernet

Valitsev Saksamaa meister Leverkuseni Bayer alustas uut hooaega endale omaselt, lüües avavoorus võõrsil Mönchengladbachi Borussia vastu 90+11. minutil (!) võiduvärava.

Superkarika klassika: vähemuses mänginud Leverkusen päästis lõpuminutitel viigi ning säras penaltiseerias (36)
2024-08-18 / Soccernet

Eelmisel hooajal ühegi kaotuseta Saksamaa meistriks kroonitud Leverkuseni Bayer alustas uut hooaega endale omaselt, kui alistas superkarikafinaalis penaltiseerias Stuttgarti.

Kuue Eesti kohtunikuga euromäng lõppes kaardisajuga (91)
2024-08-17 / Soccernet

Neljapäeval teenindasid Eesti kohtunikud ajaloos esmakordselt eurosarjamängu kuueliikmelise brigaadina, kellest kaks on videokohtunikud. Tööõhtu Bulgaarias osutus äärmiselt tuliseks.

Viimsi alistas Elva alles lisaajal, Tabasalus nähti koguni 16 tabamust (61)
2024-08-08 / Soccernet

Naiste karikavõistlustel oli kõrgliigas pallival Viimsi JK-l tükk tegemist, et alistada esiliigatiim FC Elva. Põlva FC Lootosel ja JK Tabasalul läks probleemideta.

Teniste: debüüdil 0:2 poleks oodanud, tuleb ka endale tuhka pähe raputada (+ väravalööja Siht!) (9)
2024-08-03 / Soccernet

Nõmme Kalju FC sai Premium liiga 22. vooru mängus 2:0 jagu JK Tallinna Kalevist. Penaltivea teinud Taijo Teniste tunnistas, et tegutses ise rumalalt ning siis näitas Alex Matthias Tamm oma kavalust. Nõmmekate poolelt rõõmustas värava üle ka Rommi Siht, kelle sõnul oli Nikita Komissarovi pall lihtsalt nõnda hea, et vastasele ei jäänud sõnaõigustki.

Veerandfinalistid selged: Maroko ja Egiptus haarasid grupivõidu, korraldajamaa madistab Argentinaga (0)
2024-07-31 / Soccernet

Olümpiamängudel lõppes alagrupiturniir ja selgeks said kaheksa võistkonda, kes jätkavad teekonda kuldmedalite suunas.

Hea uudis: Poom on Meistrite liiga kohtumiseks tagasi rivis (41)
2024-07-23 / Soccernet

Iirimaa kõrgliigaklubi eestlasest poolkaitsja Markus Poom on tervenenud ning valmis meeskonda aitama tänases Meistrite liiga matšis.

Kõva start! Joonas Tamm andis võidumängus värava- ja hokisöödu (+ Sinjavski) (11)
2024-07-21 / Soccernet

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm andis Bulgaaria kõrgliiga avavoorus kaks üliolulist söötu: üks sillutas otsese ja teine kaudse tee tabamuseni. Tema ja Matvei Igoneni koduklubiks olev Plovdivi Botev võitis 3:1.

Vastasele tagant jalga libistanud Dmitrijev sai punase kaardi (video) (34)

Eesti poolkaitsja Artjom Dmitrijev sai Kasahstani liigakarika alagrupimängus otse punase kaardi, kuna libistas vastasele tagant korkidega jala pihta.

Endised florakad said sloveenidega palju paremini hakkama kui praegused (16)
2024-07-11 / Soccernet

Kui eile kaotas Tallinna Flora Sloveenia meistrile Celjele 0:5, siis täna teenisid endised Flora mängijad Matvei Igonen ja Joonas Tamm Plovdivi Botevi (Bulgaaria) koosseisus Sloveenia hõbedaklubi Maribori üle 2:1 võidu.

Diil tehtud: Anier jätkab Hongkongis! (9)
2024-07-02 / Soccernet

Eesti koondise ründaja Henri Anier jätkab pallimist Hongkongi meisterklubis Lee Man.

Neidude U17 koondis võitles viimase minuti väravast välja viigipunkti (galerii!) (9)
2024-06-29 / Soccernet

Eesti neidude U17 koondis avas koduse Balti turniiri viigipunktiga. See mängiti välja viimase minuti väravast.

Iirimaal treeneri musta nimekirja sattunud Lilander tulevikust: paari päeva pärast peaks uudis tulema (2)
2024-06-26 / Soccernet

Eesti koondislane Michael Lilander alustas aastat positiivselt, kui liitus karjääri esimese välisklubiga - Iirimaa kõrgliigas palliva Bohemiansiga. Aga mõne päeva eest, kõigest pool aastat hiljem sai see seiklus läbi. Mis juhtus?

Uuring | Kuidas sina jalgpalli vaatad? Vasta ja võida ... jalgpall! (0)
2024-06-17 / Soccernet

Soccernet.ee palub ajakirjandusliku loo sünni jaoks jalgpallisõprade abi: vasta, kuidas sina vutti jälgid!

Tipphetked: Tulevik sai III liiga tiimist jagu tänu 114. minuti väravale (14)
2024-06-14 / Soccernet

Viljandi Tulevik (Esiliiga B) sai Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalis koduväljakul Tallinna Zealot Sportingust (III liiga) jagu alles lisaajal. Otsustav värav sündis 114. minutil. Kohtumise tipphetked:

Kahel korral Albaaniale alistunud Eesti koondis kukkus FIFA edetabelis kuus kohta (20)

Eesti naiste koondis kukkus FIFA edetabelis esisajast välja, maandudes Leedu järel 105. positsioonil.

Leipzig ja Sloveenia koondise ründaja tegid lepingut veelgi pikemaks (16)