Soccernet (120)
Ka Rootsi koondise kaitsja sai 7-väravalises trilleris punni pealt, ent tabeli tippu kerkis ikkagi... (36)
2024-08-27 / Soccernet

Villarreal alustas Hispaania kõrgliiga 3. vooru meeldejääva võiduga: seitsmeväravalises matšis tõmbas napilt pikema kõrre kodumeeskond, kes kinnitas oma paremuse alles 90+10. minutil.

Unitedile enim väravaid löönud eks skooris taas ja Brighton jätkab hilisest tabamusest täiseduga (26)
2024-08-24 / Soccernet

Brighton & Hove Albion alistas tänu 90+5. minuti väravale Manchester Unitedi 2:1 ning jätkab Premier League'is kahe mängu järel täiseduga.

Ametlik: Barcelonast lahkunud Gündogan naasis Citysse (113)
2024-08-23 / Soccernet

Mullu suvel FC Barcelonaga liitunud Ilkay Gündogan lahkus klubist tasuta ning taasliitus endise koduklubi Manchester Cityga.

Superkarika klassika: vähemuses mänginud Leverkusen päästis lõpuminutitel viigi ning säras penaltiseerias (36)
2024-08-18 / Soccernet

Eelmisel hooajal ühegi kaotuseta Saksamaa meistriks kroonitud Leverkuseni Bayer alustas uut hooaega endale omaselt, kui alistas superkarikafinaalis penaltiseerias Stuttgarti.

Vassiljevid said Slovakkias hinnalise võidu. Nikita: raske oli! Ka seetõttu, et ma pole selliste... (56)
2024-08-11 / Soccernet

Slovakkia esiliigaklubis ŠTK Šamorin ilma tegevad peatreener Vladimir Vassiljev ja poolkaitsja Nikita Vassiljev teenisid hooaja esimese võidu.  Kuidas see õnnestus? Noor poolkaitsja tõi välja ühtsuse, hea ettevalmistuse ja tugevama tahtejõu.

Elva sai Soome noortekoondislase näol klubi ajaloo esimese elukutselise mängija (8)
2024-07-31 / Soccernet

FC Elva teatas sotsiaalmeedias, et klubiga liitus 18-aastane Soome keskkaitsja Joona Matias Kuismala, kes esindas enne Soome esiliigaklubi Mikkelin Palloilijat. Soccernet.ee-le teadaolevalt on mees klubi ajaloo esimene elukutseline mängija.

Tipphetked ja galerii: Tamm pidutses kolme tabamusega, esimene sai eriti vägev (33)
2024-07-28 / Soccernet

Alex Matthias Tamm tegi vähem kui 36 minutiga matšis Tartu JK Tammeka vastu kübaratriki. Tulemusega 3:0 mäng ka lõppes.

Tipphetked: Tabasalu vastu skooris neli erinevat Flora mängijat (22)
2024-07-21 / Soccernet

Liider Tallinna Flora läks naiste Meistriliiga kümnendas voorus JK Tabasalu vastu esimesel pooltunnil 3:0 juhtima ja võitis lõpuks 4:0. Värava lõi neli erinevat mängijat: Jaanika Volkov, Getter Saar, Liselle Palts, Kristina Teern. Kohtumise tipphetked:

Mbappe hispaania keeles Real Madridi staadionil 80 000 inimesele: täitsin lapsepõlveunistuse (8)
2024-07-16 / Soccernet

Täna kogunes Santiago Bernabeu staadionile 80 000 fänni, et näha Real Madridi uue täienduse Kylian Mbappe (25) esitlust.

Karjäär jätkub välismaal: Reinkort siirdub Türgi esiliigasse (13)
2024-07-04 / Soccernet

Eesti ründaja Sten Reinkort ei naase pärast pooleaastast seiklust Iirimaa kõrgliigas kodumaale, vaid jätkab karjääri Türgi esiliigas.

Tipphetked: Tulevik sai III liiga tiimist jagu tänu 114. minuti väravale (14)
2024-06-14 / Soccernet

Viljandi Tulevik (Esiliiga B) sai Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalis koduväljakul Tallinna Zealot Sportingust (III liiga) jagu alles lisaajal. Otsustav värav sündis 114. minutil. Kohtumise tipphetked:

Brightonist lahkunud poolkaitsja jõudis ringiga Southamptonisse (10)

Uueks hooajaks Premier League'i tõusnud Southampton teatas, et nendega liitus Adam Lallana.

Mannone siirdus Kaljust Luksemburgi kõrgliigasse (4)
2024-06-11 / Soccernet

Prantsusmaa keskkaitsja Yohan Mannone (28) siirdus Nõmme Kaljust Luksemburgi klubisse FC Wiltz.

Kahe testitavaga Trans kaotas uue treeneri esimeses mängus napilt Läti esiklubile (11)
2024-06-09 / Soccernet

Narva Trans pidas esimese kohtumise uue peatreeneri Miguel Moreira käe all, kui kaotas Riias sõprusmängu sealsele RFS-ile 0:1.

Klavanist sai Eriolümpia Eesti Ühenduse spordisaadik (9)