Soccernet (58)
Tipphetked ja galerii: Viimsi rikkus Tartus Tammeka pidupäeva 90+2. minutil (120)
2024-08-25 / Soccernet

Heategevusüritust "Roosa jalgpall" pidanud ja kodus 345 pealtvaataja ees mänginud Tartu Tammeka naiskond kaotas Viimsi JK-le 90+2. minuti tabamuse tõttu 1:2. Viimsi eest lõi esmalt kena kauglöögiga oma Meistriliiga debüütvärava hispaanlanna Maite. Tartlannade poolt viigistas Kirkeliis Lillemets, kuid kohtumise üleajal oli täpne 14-aastane Gerda Liisa Matson. Vaata Liisi Troska pildigaleriid ja mängu tipphetki:

Tõnis Niinemets läheb Paide mängule kaasa elama... Levadiale? (3)
2024-08-13 / Soccernet

Tõnis Niinemets on suur spordihuviline ja on kiiduväärt, et ta kavatseb täna A. Le Coq Arenal Paide ja Häckeni mängule minna. Millegipärast andis ta aga mõista, et kavatseb seal kaasa elada hoopis... Levadiale?