2024-07-18 / Soccernet

Kõik märgid viitasid, et kaitsetahte kõrgemat pilotaaži demonstreerinud Bala Town saab oma tahtmise (loe: penaltiseeria), sest kui täitus 120 minutit, olid Paide kõik rünnakud ühel või teisel moel untsu läinud. Aga siis sai palli Oskar Hõim. Ja kirjutas imelise kauglöögiga Paide Linnameeskonna ajalukku ühe uhke peatüki.

Soccernet (38)
Pikk ette (ja ise järele) | Tahet napib? Siis polegi Euroopasse asja! (0)
2024-07-22 / Soccernet

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 280. episood võtab kokku Eesti klubide läinud nädala euromängud ja rõõmustab koos edasipääsejatega.  Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Markus Jürgenson ja Marko Susi.

Paide sangar Oskar Hõim ajas väravaga isa nutma (46)
2024-07-19 / Soccernet

Paide Linnameeskond jõudis Konverentsiliiga teise eelringi tänu 19-aastase poolkaitsja Oskar Hõimu 120+1. minuti väravale, mis murdis Walesi klubi Bala Towni kaitsemüüri ja andis järvakatele kahe mängu kokkuvõttes 3:2 võidu.

Luup peale | Oskar Hõim muutis 120 minutit sügavat ahastust ühe hetkega tohutuks joovastuseks (0)

Henrik Ojamaa: peame suutma kaitsvalt toimetavate vastaste elu keerulisemaks teha (4)

Konverentsiliiga esimese eelringi korduskohtumises Bala Towni (Wales) vastu 120 minutit kaptenin platsil rassinud Paide Linnameeskonna edurivimängija Henrik Ojamaa oli 120+1. minuti väravast saadud 1:1 viigi ja edasipääsu üle rõõmus, aga rõhutas, et parandamisruumi jäi rohkesti.

Eesti U21 koondisesse kuulub kodusel Balti turniiril üheksa võimalikku debütanti (33)
2024-05-29 / Soccernet

Eesti noormeeste U21 koondist ootab juunikuus ees traditsiooniline Balti turniir, kus osaleb kolme Balti riigi kõrval ka Soome. Peatreener Sander Post avalikustas Eesti koosseisu.

Pilk peale: Kompany derbi, lati alt läbi jooksjad ja Manchester City tihe graafik (0)
2023-08-11 / Soccernet

Kätte on jõudnud augusti teine nädal, mis tähendab, et tippliigad naasevad suvepuhkuselt. Uus hooaeg algab näiteks Inglismaa Premier League'is, Hispaania La Ligas, Prantsusmaa Ligue 1-s ja Hollandi Eredivisies. Lisaks mängitakse järgmisel nädalal UEFA superkarikas.

Saaliliiga suurim väravakütt näitas täpset jalga ka põhihooaja viimases matšis (+ galerii!) (0)
2023-03-12 / Soccernet

Coobet saaliliiga põhihooaja viimases mängus jagasid maid Tartu Ravens Futsal ja Sillamäe FC NPM Silmet, kellest viimane kinnitas kaheväravalise võiduga kolmandat positsiooni.

Kingi vastuväide Levadale: ma pole kuue kuu palka saanud, vallandamise korral oleksid nad pidanud... (0)
2022-11-18 / Soccernet

FCI Levadia president Viktor Levada kurtis, et eestikeelsed mängijad ja treeneritetiim lõid talle noa selga. Samuti teatas ta, et Tarmo Kink mitte ei lahkunud ise Levadiast, vaid ta lasti lahti. Klubi endine spordidirektor Kink Levada väidetega ei nõustu.

Legioni noored jõudsid Voskoboinikovi vile all kahekohalise skoorini, Pärnul jäi napilt puudu (0)
2022-07-08 / Soccernet

Tipneri karikavõistlustel pääsesid suurte võitudega 32 parema sekka ehk teise ringi Esiliigas mängiv PJK ja TJK Legioni duubel.

Esmakordselt U21 koondisega liitunud Liit: kutse ei tulnud üllatusena (0)
2022-06-02 / Soccernet

Esmakordselt Eesti U21 koondisega liitunud FC Kuressaare 19-aastane keskkaitsja Sander Alex Liit ütles, et kutse oli tema jaoks oodatud.

Jürgen Henn: Levadia treenerivahetuse tõttu on nende plaani keerulisem ennustada (0)
2019-09-17 / Soccernet

Premium liiga liidermeeskonna FC Flora peatreener Jürgen Henn märkis, et kolmapäevase vastase ja ainsa tiitlirivaali FCI Levadia pühapäevane otsus peatreenerit vahetada võib muuta nende mängu ennustamise keerulisemaks, aga lubas keskenduda oma meeskonna tegemistele.

Kalju hooaja parimaks valiti Jevdokimov (0)
2010-12-02 / Soccernet

Meistriliigas neljanda kohaga lõpetanud Nõmme Kalju poolt korraldatud küsitluse tulemusel tunnistati klubi hooaja parimaks mängijaks 21 väravat löönud Jüri Jevdokimov.