Saksamaa politsei lõpetas laupäeval Berliinis Türgi jalgpallifännide paraadi, kuna mitmed toetajad tegid keelatud poliitilist žesti.

FCI Levadia fitness-treener siirdus Saudi Araabia tippklubi juurde (0)
2024-07-06 / Delfi

FCI Levadia esindusmeeskonna fitness-treener Andres Ibarra Xavier siirdus Saudi Araabia jalgpalliklubi Al-Ittihadi ridadesse, kuhu läks varem ka Levadia noortetööjuht Alex Piache.

Šveitsi peatreener lohutas ebaõnnesõdur Akanjit: see on kõigest jalgpall (6)

Šveitsi jalgpallikoondise peatreener Murat Yakin soovitas pärast kaotust Inglismaale Manuel Akanjil oma penaltieksimus kiiresti unustada.

BLOGI | Uskumatu mäng! Holland pööras EM-i veerandfinaalis Türgi vastu kuue minutiga kaotusseisu võiduks (102)

Hollandi jalgpallikoondis alistas Saksamaal jätkuval jalgpalli EM-i veerandfinaalis 2:1 Türgi. Delfi kajastas mängu otseblogis.

Soccernet (1)
LOE JÄRELE: vägev! Teises poolfinaalis kohtuvad Inglismaa ja Holland (28)
2024-07-07 / Soccernet

EM-il selgusid viimased kaks poolfinalisti. Inglismaa sai penaltite abil jagu Šveitsist ning kaotusseisu jäänud Holland alistas Türgi.

sport.delfi.ee (5)
Robi Saarma jalgpalli EMi kommentaar: Hollandi peatreeneri taktikaline lüke tõi võidu (0)
2024-07-06 / sport.delfi.ee

Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga avaldab Delfi pärast igat mängu EM-i kolumni, mis käsitleb lõppenud kohtumist ja selle kangelasi. Hollandi 2:1 võitu Türgi üle kommenteerib Eesti meeste koondise ründajate valikusse kuuluv ja igapäevaselt Paide linnameeskonnad mängiv Robi Saarma.

Janno Kivisilla EM-i kommentaar: inglased näitasid kaotusseisus sisu (6)

Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga avaldab Delfi pärast igat mängu EM-i kolumni, mis käsitleb lõppenud kohtumist ja selle kangelasi. 1:1 viigiseisu järel Inglismaa 5:3 penaltiseeria võiduga lõppenud kohtumist Šveitsi üle kommenteerib Eesti jalgpalliliidu tehniline direktor Janno Kivisild.

Uruguay lõpetas penaltiseerias Brasiilia teekonna Copa Americal (4)

Uruguay jalgpallimeeskond võitis USA-s toimuval Copa Americal Brasiiliat väravateta lõppenud normaalaja järel penaltiseerias 4:2 ja pääses poolfinaali.

Õhtuleht (1)
BLOGI | Inglismaa ja Holland rabelesid kaotusseisust priiks ning madistavad poolfinaalis omavahel (4)
2024-07-06 / Õhtuleht

Saksamaal peetaval jalgpalli EMil pääsesid Inglismaa ja Holland hoolimata kaotusseisu jäämisest poolfinaali ning kohtuvad seal omavahel. Inglismaa alistas penaltiseerias 5 : 3 Šveitsi ja Holland normaalajal 2 : 1 Türgi.