Õhtuleht (4)
Vollekoondis alustab suve teist poolt šeikide juurde jääva Oliver Vennota (0)
2024-07-09 / Õhtuleht

Augustis toimuvateks Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks Iisraeli ja Horvaatiaga valmistuv Eesti võrkpallimeeskond alustab ettevalmistust Tallinnas 17 mehega.

ERR Sport (21)
Rikberg enne Kuldliiga finaalturniiri: kõik on kulgenud plaanipäraselt | Võrkpalli Eesti koondis (13)
2024-06-11 / ERR Sport

Võrkpalli Eesti rahvusmeeskond läheb Horvaatias Osijekis toimuvale Euroopa Kuldliiga finaalturniirile püüdma koondise ajaloos viiendat medalit.

Rikberg: finaalturniiril on rohkem võimalik reisiväsimust kehast välja saada (9)
2024-06-03 / ERR Sport

Eesti võrkpallimeeskond jõudis Euroopa Kuldliigas kolmeaastase vahe järel ja üldse kuuendat korda finaalturniirile. Poolfinaalis tuleb Eestile vastu Horvaatia.

sport.delfi.ee (2)
Kapten Aganits Kuldliiga poolfinaali eel: boonus, aukartuse puudus ja kahetsusteta mängimine (4)
2024-06-14 / sport.delfi.ee

Laupäeval kell 17.00 kohtub Eesti meeste võrkpallikoondis Euroopa Kuldliiga poolfinaalis võõrustaja Horvaatiaga. Osijeki linnas Gradski vrt Hallis toimuvat kohtumist näeb otsepildis ETV2 ja Jupiter.err.ee vahendusel.

Delfi (1)
Postimees (3)
Eesti põrmustas Luksemburgi ja pääses tänu horvaatidele finaalturniirile (3)
2024-06-02 / Postimees

Eesti võrkpallikoondis võitis täna Euroopa Kuldliiga põhiturniiri viimases mängus kindlalt 3:0 (25:9, 25:16, 25:11) Luksemburgi. Nelja meeskonna finaalturniirile pääseti tänu Horvaatiale, kes alistas 3:0 Hispaania ja nii tuli Eesti koondis põhitabelis neljandaks.