Soccernet (48)
Esiliiga B liider lõi pärnakad üle 50 piiri, Transi poolakas sai jala esimest korda... (31)
2024-08-19 / Soccernet

Esiliiga B 23. voorus sai Viljandi JK Tulevik olulist punktilisa, kui jagu saadi Nõmme Kalju FC duublist. Vooru lõpetas liidri Tartu JK Tammeka U21 ülisuureskooriline võit PJK üle.

Kalju lõi Karl Möölilt näpunäiteid saanud FC Flora duublile seitse väravat (38)
2024-08-14 / Soccernet

Tipneri karikavõistluste 1/16-finaalist pääsesid probleemideta edasi Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Zapoos. Aste madalamal mängis FA Tartu Kalev kindlalt üle külalised rahvaliigast.

Tammeka U21 päästis Esiliiga B liidrite lahingus viigipunkti, Kalju U21 pikendas võiduseeriat (18)
2024-08-11 / Soccernet

Tartu Tammeka U21 ja FC Kuressaare U21 tegid Esiliiga B liidrite heitluses 2:2 viigi. Saarlased läksid avapoolaja esimeses pooles võõrsil 2:0 juhtima, tartlased vastasid kahe tabamusega teise kolmveerandtunni teises pooles.

Tammega Kalju või Basheriga Tammeka - kumb läbib juulikuu kaotuseta? (17)
2024-07-26 / Soccernet

Premium liiga 21. voorus lähevad omavahel vastamisi Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka, kes on mõlemad olnud viimasel ajal heas hoos. Mõlemal on ka üks ründaja, kes on löönud viimase nelja mänguga viis väravat.

Serravalle jätkas Esiliiga B-s paugutamist ka liidri vastu (9)
2024-07-14 / Soccernet

Nõmme Kalju suvine täiendus, Brasiilia ründaja Lucas Serravalle tegi duubelmeeskonna eest oma teise Esiliiga B mängu ja lõi liidrikohta hoidvale Tartu Tammeka duublile kaks väravat, aidates nõmmekad 4:2 võidule.

Teise poolaja vähemuses mänginud liider murdis pärnakad, Legion tõusis kolmandaks (9)
2024-07-01 / Soccernet

Esiliiga B-s hoiab 16. mänguvooru järel liidrikohta Tartu Tammeka U21, kes sai jagu Pärnu Jalgpalliklubist.

Läänemaa tuli liidri vastu 1:3 seisust välja, Transi debütant lõi kiire omavärava (0)
2024-06-16 / Soccernet

Esiliiga B 15. voorus tuli Läänemaa JK viimasel veerandtunnil liider Tartu Tammeka U21 vastu 1:3 kaotusseisust välja ja teenis 3:3 viigi.

Irie sai Esiliiga B-s kirja omavärava, Kohv tegi Tartu derbis kübaratriki (9)
2024-06-03 / Soccernet

Esiliiga B 14. voorus said võidupunktid Tartu Kalev, Kuressaare U21, Jõhvi Phoenix ja Pärnu Jalgpalliklubi. Üks kohtumine jäi viiki.